Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Szerintetek? Szerdára várom a...

Heitmár Anna kérdése:

Szerintetek? Szerdára várom a nem vártat. Most kB 4 napja vizes állagú a folyásom olyan mintha megjönne. Jobb oldalon szurka piszka hol jobban hol nem. Rendkívül fáj a fejem a hátam. És érzékenyebb a mellbimbóm.

Figyelt kérdés
Ja és nőtt a mellem egy egész kosárnyit. Eddig menzesz előtt nem volt ilyen. És előtte mindig össze vissza ettem. Most meg. Semmi. Sokat is alszok. Érzékenyebben reagálok dolgokat. Nem szeretném beleélni magam ezért szeretnék hallani tapasztalatokat.

2018. okt. 1. 12:29
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
Ebből még kb bármi lehet szerintem. Várd ki a nemvártat és tesztelj.
2018. okt. 1. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
100%

Amiket felsorolsz azok között valóban vannak terhestünetek. Főként azok a dolgok szoktak árulkodni, amik amúgy nincsenek.

Ugyanakkor ezekre nem lehet biztosan építeni.


Nekem négy gyerekem van. A szagérzékenység és a nagy folyadék igény voltak az első jelek. (Januárban napi 3 liter vizet ittam), meg az állandó pisilési inger.

Kétszer is a szagundor miatt tesztelem hamarabb is, mint a nem várt, mert az összetéveszthetetlen.


De azt is megtapasztaltam, hogy a negyediket nagyon akartuk és hónapokat vártunk rá. És akkor én is annyira figyeltem magam, hogy mindenféle "tünetem" volt, aztán szépen megjött.


Úgyhogy ha nem éked bele magad az jó.

Szurkolok!

2018. okt. 1. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
100%
Tapasztalatom az, hogy aki babát akar, mindenféle újat érez majdnem minden ciklusban. Velem is volt így. Aztán 4 alkalommal tényleg baba volt. Na de masik 8 alkalommal meg nem..
2018. okt. 1. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 A kérdező kommentje:
Nagyon szuper. De kiemeltem hogy nekem eddig ezek nem így voltak. Szeptember 10 óta konkrétan kannáim lettek. Ez már más mint eddig. Főleg úgy hogy a b kosárról lett C D szinte. Sosem szurkált a hasam viszont egy héttel előtte falási rohamaim voltak. Most étvágyam sincs hányingerem van és folyton az ájulás kerülget. Folyton azt hiszem hogy megjön, vagy bepisiltem mert erős vizes állagú folyásom van. Ezt utólag az előző terhességemnél is tapasztaltam. Én csupán tőletek magán tapasztalatokat kértem,hogy nálatok mi volt. Köszi :)
2018. okt. 1. 14:55
 5/22 anonim ***** válasza:
49%
Leírtam hogy nálam mi volt, de rendben, akkor terhes vagy, gratulálok!
2018. okt. 1. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:

Ne hari de te felsorolod a tankönyvi terhestüneteket és holtbiztos hogy tudod hogy ezek amiket felsorolsz, azok. Beleszuggerálod a válaszolókba hogy azt írják ezek alapján terhes vagy. Akkor minek a kérdésed?


Amúgy nekem 1 tünetem volt: gyönyörű bőr. Kannák meg hasonlók amiket írsz csak t2-3 hónapos terhességtől.

2018. okt. 1. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:

"Ezt utólag az előző terhességemnél is tapasztaltam"


Meg ráadásul saját tapasztalatot is írtál...szóval tényleg nemértelek. Illetve én értem hogy jó olvasni hogy "hú akkor tutira terhes vagy" meg "na, teszteltél?" "gratula" de ne kapd fel a vizet ha valaki nem ezeket írja.

2018. okt. 1. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 A kérdező kommentje:
Nem nem. Félre ne értsetek. Nem azt várom hogy azt mondjátok hogy terhes vagyok. Csak hogy ti mit éreztetek ami más volt. Ui tényleg nem élem bele magam mert már koppntam így :) de tényleg köszi a segítséget. Amúgy lehet tényleg az vagyok. :D életemben először sírtam az Apa fej című filmen :D
2018. okt. 1. 15:07
 9/22 anonim ***** válasza:
Ha ennyit nőtt a melled, az jó eséllyel a terhesség miatt van. Sima pms tünetként nem nőnek ennyit. Kívánom, hogy baba legyen, majd írd meg, hogy alakult.
2018. okt. 1. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
Mondjuk a falási rohamaid miatt simán hízhattál 6 kilót 2 hónap alatt, ami pontosan +1 méret...
2018. okt. 1. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!