Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Érdemes szoptatás mellett LH...

Érdemes szoptatás mellett LH tesztelni, ha szeretnénk már kistesót?

Figyelt kérdés

Nem szeretném még abbahagyni a szoptatást, de már rendszeres menses-em van, és nagyon szeretnénk, ha megfoganna a kistesó... Ezért szeretnék mindent megtenni, hogy minden esélyünk meg legyen erre. Gondoltam az LH tesztre, hogy figyelhessem a ciklusom, de nem tudom, hogy az mennyire lenne releváns így szoptatás mellett...

Tudtok erről valamit?


2018. okt. 2. 14:47
 1/7 anonim ***** válasza:
11%

ha rendszeres a ciklusod, akkor ovulációnak is kellenne lenni! egy próbát megér

de ha teherbe is esel, nagyon ajánlják a szoptatás abbahagyását

bár nem törvényszerű, de vetélést is okozhat..mivel méhösszehúzó hatása van a szoptatásnak + el is szokott apadni a tej vagy megváltozik az íze

2018. okt. 2. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
55%

#1 mondták ezt kb 30 éve, aztán rájöttek, h semmi veszélye nincs... Az orgazmus sokkal durvább méhösszehúzódást csinál, abból sincs baj. Majdnem végig szoptattam a nagyot, amíg vártam a kicsit, soha még csak kellemetlen sem volt.


Kérdező, ha nyugodtabb vagy tőle, akkor tesztelj, de szerintem felesleges ennyire görcsölni miatta, jönni fog a kistesó. 😊 Drukkolok!

2018. okt. 2. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Igen


Nem rendszeres mensi miatt a bnőmék használták

Tesó 2 hó alatt összejött, pedig előtte hónapokig nem

2018. okt. 2. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Én hiába csinálom,szoptatok még de a tesó nem sikerül sajna :/
2018. okt. 2. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Kovetem,

En is meg szoptatok, 5 honapja van menstruaciom, de nem jon a kisteso...


Szerintem rendelek ma valamilyen LH tesztet, mert nem vagyok benne biztos, hogy van ovulaciom...

2018. okt. 3. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

4es vagyok

Amugy szerintem nekem sincs ovum,az ovu teszt egyfolytaban ket csikos,az egyik halvanyabb mindig,de se erosodes se eltunes, a 18.napig csinaltam most aztan rahagytam.

2018. okt. 3. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

#5os vagyok


Rendeltem LH tesztet, par het mire megerkezik, kb kovetkezo ciklusban kezdem a tesztelest, ha soha nem lesz pozitiv, akkor januarban elmegyek orvoshoz, en azert gondolom, hogy nincs p.e.-m, mert nagyon hosszuak a ciklusaim, kb.35naposak, es ovulacios nyakom sincs, ami szules elott mindig jelentkezett...

2018. okt. 3. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!