Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 2-3 hete egyutt voltam paromma...

2-3 hete egyutt voltam parommal, terhes lehetek?

Figyelt kérdés
Mensi elott 1 hettel, mensikor es utana is egyutt voltunk kozvetlen. Ez volt 2-3 hete.. 4 napja rosszulleteim vannak egesz allo nap, emelygek. Megjon erzesem van, hanyingerem van neha, es puffadok orulten, mint elozo terhessegemnel. Elvileg tegnap kellett legyen a peteeresem, de semmi jelet nem ereztem, a folyas az egyetlen amit "tunetnek" tudok venni a peteeressel kapcsolatban, de most az is sokkal bovebb, mint szokott lenni. Eddig peteereskor iszonyatosan gorcsoltem, gyogyszert szedtem ra, elobb volt mint a naptari, egyszeruen nem ertem..nem tortent semmi befolyasolo dolog, maximum az hogy parommal mosolyszunet van, de ez se befolyasolta eddig sose.. szerintetek teszteljek?

2018. okt. 2. 21:46
 1/3 anonim ***** válasza:
Hát nyilván csak úgy derül ki, hogy terhes vagy-e, ha tesztelsz.
2018. okt. 2. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Erre két válasz lehet: igen, lehetsz. Nem, nem lehetsz.

Szerintem vegyél tesztet, az egyértelműbb.

2018. okt. 2. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Ha nem védekeztetek akkor persze, hogy lehetsz. Csinálj tesztet.
2018. okt. 3. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!