Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Megneznetek a gorbem? Kicsit...

Megneznetek a gorbem? Kicsit remenyvesztett vagyok. Jogos?

Figyelt kérdés
[link]
2018. okt. 8. 08:54
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
A facelle tesztet kidobtad? Teljes hómező? Nézd meg nem változott e. Nekem volt olyan hogy csak később látszódott rajta a kis rózsaszin csík, mert akkor már nem volt olyan sötét a nedves háttér.
2018. okt. 9. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 A kérdező kommentje:
Nem dobtam ki. Teljesen feher :(
2018. okt. 9. 08:41
 13/17 anonim ***** válasza:

Amíg nem jön meg van remény.

Nem add fel. Ha továbbra is szépen fent marad a hőd akkor két naponta érdemes tesztelni. Van akinek csak később mutatja ki a teszt. Kisfiammal nekem is közel 7hetes voltam mikor először pozitív lett a teszt addig mindegyik negatív volt és napra pontosan tudtam mikor volt peteérésem. :) szóval én drukkolok 🤞 😊

2018. okt. 9. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 A kérdező kommentje:
Koszonom. A mehen kivulimet csak a nemvart napjan mutatta extra halvanyan
2018. okt. 9. 13:26
 15/17 A kérdező kommentje:

Sajnos elkezdtem pecsetelni

Hat eleg koran jon meg :(

2018. okt. 9. 18:36
 16/17 anonim ***** válasza:

A hőd hogy áll?

Nem lehet hogy beágyazodasi vérzés?

Nálam volt mondjuk kb egyszer egy gombostű nagysagnyi aztán el is múlt.

2018. okt. 10. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 A kérdező kommentje:

Feljebb ment. 36.9. Pecseteles es a mesis fajas is elmult. Enyhe kremes folyas van de nagyon pici.

Facelle teszt negativ.

Bar mar ugy bezavarodtam azt sem tudom hanyadik dpo :D

Remelem beagyazodasos. 2szer 1ftos nagysagu barna volt es fajt is a hasam. Estere elmult es most sincs semmi.

2018. okt. 10. 10:12
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!