Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Megnéznètek a görbèmet?

Megnéznètek a görbèmet?

Figyelt kérdés

Az elsô ciklus amit elkezdtem mèrni. Nem mindig volt meg a 6 òra alvàs, de minimum 5,5 igen. Hüvelyben mérem minden reggel digitàlis hômérôvel 5 percig. A ciklusaim àtlag 30-32 naposan, de a mùlt hónapban valami megzavarodott nagyon enyhèn jött meg, 6 napig, majd ùgy éreztem a 10-12. nap környèkèn mintha ovulàlnèk, hamarabb mint àtlagban szoktam de a tüneteket megismerem (fàjdalom, folyàs) Viszont szerintem a ciklus.hu rosszul hùzta be az ovut. Lehetett vajon rendesen tûszôrepedèsem?

Link: [link]


2018. aug. 18. 12:00
 1/6 anonim ***** válasza:
Sajnos nem volt peteèrèsed :(
2018. aug. 18. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Rossz helyen van a vonal.A ciklus.hu-n sokszor rossz helyre teszi.4-e környékén volt péd és mivel leesett azt gondolnám hamarosan meg fog jönni.Kb holnap.Legalábbis nekem akkor szokott elindulni lefele.
2018. aug. 18. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Èn úgy látom, hogy 6.án volt ovud :)
2018. aug. 18. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Bocsi elnèztem,igen 4-5.e környèkèn volt. 3as voltam
2018. aug. 18. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Igen, ma meg is jött. Szerintem is akkor lehetett. Köszi nektek a vàlaszokat!
2018. aug. 18. 14:16
 6/6 anonim ***** válasza:
Szerintem a 12. Ciklus napon volt ovu! Vagy akorul!
2018. aug. 20. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!