Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Elbizonytalanodtam, mert a...

Elbizonytalanodtam, mert a menzesz előtt vagyok 2 héttel és nagyon fájnak a melleim, meg is duzzadtak. Ebből most komolyan létrejöhet terhesség?

Figyelt kérdés

Szept. 23-án voltam együtt a párommal kétszer egymást követően. Fél óra biztosan eltelt a 2 szex között.

Óvszerrel védekezünk, az elejétől a végéig, amikor elélvezés után leveszi, mindig megtörli a péniszét is törlőpapírral. A második menet előtt volt egy kis szájjal kényeztetés is, majd felhúztam a 2. gumit. Felhúzás közben véletlenül hozzáért a kezem a makkjához is, de szerintetek minimum fél óra szünet, törlés és szopás után még maradhatott a péniszén életképes spermium???


Abszolút nem paráztam rá tegnapig, amikor váratlanul közölte hogy mekkorák a melleim (jó pár napja nagyon fájnak is, szokott menzesz előtt, de annak 16-án van az ideje).


Most nagyon ráparáztam, esküszöm már a hasamat is nagyobbnak látom 😧


Hozzáértők, mondjatok valami okosat amíg eljutok tesztet venni 😕 Köszönöm!



2018. okt. 8. 22:24
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

Abszolút megértelek, én is mindig rettegek, és teóriákat gyártok, hogy miféle módokon találkozhatott az a két sejt, de nyugi, ilyen könnyen azért nem megy :)

A levegőn elég hamar elpusztulnak a spermiumok. A melled a peteérés miatt is lehet duzzadt, a hasadon meg még amúgy sem látszana semmi jópár hétig. Meg az is lehet duzzadt mensi előtt. Nyugalom.

2018. okt. 9. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim válasza:

Szerintem nem vagy terhes, a melleid azert duzzadtak meg mert izgalmi allapotba kerultek.

Nyugalom

2018. okt. 23. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!