Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » A beágyazódás alatt akinek...

A beágyazódás alatt akinek van pecsételés annak több napig van vagy csak egyszeri?

Figyelt kérdés
Szurkál a hasam, hányingerem van. Gyengének érzem magam. Tegnap este volt egy kis pecsételès meg most reggel is. Nem tudom hogy ez több nap is pecsètelhet e? Nagyon örülnènk ha baba lenne..

2018. okt. 11. 08:06
 1/7 anonim ***** válasza:

Elméletileg csaj egyszeri alkalommal van pecsételés,vérzés.

Hányadik dpo-n vagy?

2018. okt. 11. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
7.napon vagyok. Valami nekem nem klappol ezekkel a tünet együttesekkel.
2018. okt. 11. 08:50
 3/7 anonim ***** válasza:
Tudom,hogy nehéz várni,meg könnyű mondani,de ha késik,akkor tesztelj majd.
2018. okt. 11. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Amikor én terhes lettem, a ciklus 24 és 25. napján pecsételtem. Már azt hittem megjön, mert menstruáció előtt is mindig szokott lenni. 25-26 napos ciklusaim vannak, szóval másnapra vártam a rendes vérzést, de nem jött, a pecsételés is elmúlt. Mikor a 27. napon még mindig nem indult meg a vérzés, teszteltem és pozitív lett.
2018. okt. 11. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Amúgy a tegnap este és ma reggel még 24 órán belül van, attól, hogy közben változott a nap, még nem lesz "két napig tartó" vérzés. Simán lehet, hogy egyszer véreztél csak de este nem folyt ki az összes, mert lefeküdtél, a maradék kifolyt ma reggel.
2018. okt. 11. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Sajnos a kis pecsételés után 3 órával később elöntött a vér. :( Minden bajom elmúlt..a menzeszig 2 hét lett volna. Első clostilbegytes hónapunk. Azt mondták hogy a méhemmel minden rendben. Nem értem miért nem tudott megtapadni :( Annyira el vagyok keseredve.
2018. okt. 11. 11:36
 7/7 anonim ***** válasza:
A következő hónapban simán összejöhet,nyugi!Kitartás!
2018. okt. 13. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!