Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mikortól ajánlott szedni a...

Mikortól ajánlott szedni a Femibion magzatvédő vitamint?

Figyelt kérdés
Van valaki akinek az orvos már akkor ajánlotta, hogy kezdje el szedni ezt a vitamint mikor még csak eldöntötte, hogy gyereket szeretne?
2008. nov. 4. 21:07
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Nekem azt ajánlották, hogy mielőtt babátszeretnék kezdjem el szedni a terhes vitamint. Én gravidát szedek.

Én egy hónapja kezdtem el,mert gyereket tervezünk.


Ugyan olyan mint a többi vitamin, annyi kivétellel,hogy folsav is van benne, ami a magzat fejlődéséhez fontos.

+ adott egy kis lenületet...

2008. nov. 4. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Mi június óta próbálkozunk, nődokinál augusztusban jártam és nekem is ezt a készítményt ajánlotta (egyik nap Femibion, másik nap Gravida). De mivel azóta még mindig nem sikerült teherbe esnem, most már csak amikor eszembe jut (kb. 3-4 naponta) kapok be vitamint.
2008. nov. 4. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

A femibion® 800 szedését a gyermekvállalás előtt legalább 1 hónappal érdemes elkezdeni, hogy kellő időben megfelelő védelmet nyújtson a magzat fejlődéséhez.


A femibion® 800 Folsav plusz METAFOLIN® multivitamin komplex 12 féle vitamint és jódot is tartalmaz az ajánlásoknak megfelelő mennyiségben.



A femibion® 400 Folsav plusz METAFOLIN® DHA-t tartalmaz, mely a szoptatás során bejut az anyatejbe.


A DHA (docosahexansav) többszörösen telítetlen omega 3 zsírsav, mely a várandósság 2.trimeszterétől nélkülözhetetlen a magzat, majd a születés után az újszülött agyfejlődéséhez és növekedéséhez.

2008. nov. 4. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!