Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Gyermeket szeretnénk, a...

Gyermeket szeretnénk, a férjem epilepsziás-gyógyszerrel teljesen-tünetmentes. A gyógyszer kihathat-e a baba egészségére?

Figyelt kérdés
2008. nov. 4. 22:29
 1/3 anonim ***** válasza:

Pontosan 5 évvel ezelőtt, a kezelődokim elvette tőlem a minimális epi gyógyszert mikor terhes lettem. Ne mondjam, 3 dimenziós ultrahang stb, de minden rendben a kislányommal. Én akkor már 10 éve voltam tünetmentes, vagyis most már 15.Kérd ki egy profi - genetikus, nőgyógyász szakorvos - véleményét, mert nekem akkor a 3 dimenzióson a doktornő azt mondta, hogy az általam szedett epi gyógyszer okozhat a láb- és a kéz újjai közötti hártyát, szívrendellenességet. Ezt mind kiszűrtük. Nem ijesztgetni akarlak, csak jobb ha utána jártok.Minden jót nektek!

Esetleg írj, ha bármi kérdésed van.Szívesen válaszolok.

2008. nov. 4. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Biztosan igaza van az első válaszolónak, de itt most a gyógyszert nem te szeded, hanem a férjed. Nem hinném, hogy ez így nagy probléma lehet, de mindenképp orvos véleményét kell kikérni, mi nem vagyunk azok.
2008. nov. 5. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Én ismerek egy fiut,aki évek ota epi.gyogyszereket szed.Van két egézséges kisfia.Tehát megoldhato.A párod azért mert tünetmentes,abba ne hadja a gyogyszert,azzal többet árt.
2008. nov. 5. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!