Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Megnéznetek a görbém? Nem túl...

Megnéznetek a görbém? Nem túl biztató igaz?

Figyelt kérdés

[link]


Vannak szurkálások, meg a mellem érzékeny. Volt pecsételésem közepidoben. Most folyásom van . Legutóbb 25.napra jött meg, de általában 27-28-29 napos a ciklusom. Néha érzem hogy mindjárt megjön de pár perc elmullik. A görbém ahogy elnezem esik le folyamatosan. Ebben a hónapba kezdtem el palástfű teát inni ovulációtól, lehet az szórakozik a hormonokkal és azért produkálok olyan tünetet amit eddig nem?


2018. okt. 15. 14:06
 1/6 anonim ***** válasza:

Hát ez nem néz ki túl jól... Minden nap ugyanabban az időpontban mérsz? Mert nekem akkor nézett ki így, amikor eleinte még nem tudtam, hogy ugyanakkor kell mérni... Meg ez így nem nagyon értékelhető, hogy csomó napot kihagytál.

De ha minden nap ugyanakkor mértél, akkor szerintem ebből most nem nagyon lesz baba...

2018. okt. 15. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Ébredéskor mérem mindig ,nagyjából egy időben szoktam felkelni (20-30 perc eltéréssel maximum )

Ma ébredtem 1,5orval korabban 36.8 mertem annyi is szokott lenni mostanába. Amit nem irtam be azért volt mert vagy nagyon korán ébredtem vagy nagyon későn akkor már feleslegesnek tartottam beírni. A nappali hőm mindig ugyan annyi 11ig 37.1 utána 37.4

Az a baj nem tudom így melyik napra ne varjam,szerdától vasárnapig körülbelül.

Szombaton születésnapra megyek, szeretnek kicsit kikapcsolni (legalább 2 éve nem voltam így el sehol ) és valószínűleg pár pohárral innek is . Így viszont nem merek . Ha szombaton csinálok egy tesztet reggel már ha terhes lennék az pozitív lenne nem ?

2018. okt. 15. 15:01
 3/6 anonim ***** válasza:

Nem látszik a görbén pontosan az ovud napja, mert pont ott maradt ki több nap, de ah ovu napjától számítva a 14. napon már általában biztosat mutat egy 10-es teszt. Szerintem, ha aznap reggel csinálsz egyet reggeli, első vizeletből, az már elég jó.

Én is voltam hasonló cipőben nemrég... Úgy éreztem, összejött, 12. dpo-n dobtam egy tesztet, mert este szerettem volna kikapcsolódni. Full negatív, másnapra le is esett a hőm és megjött

2018. okt. 15. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Az a baj én se tudom most pontosan. A hőm szerint 3.an volt, 15.nap 6an volt, akkor éreztem viszont a tüneteket magamanon az ovulációt . Ha nem nézem a hőt azt mondom 6. An volt.

Viszont 11.en volt pecsételésem ,egyszer. Akkor az lehetett beágyazódás ha 3.an volt az ovu.

Ez a hónap most nagyon kusza nekem, nem

Szokott ilyen lenni ,ezért is vagyok tanácstalan:D de lehet a palástfű kavart be . Azért inkább remélem h baba van a dologba. Ha tutira tudnam 3.an volt ovu akkor már szerdán tesztelnek. De ha 6.an volt akkor még korai érzékeny tesztel is .

2018. okt. 15. 15:22
 5/6 anonim ***** válasza:

Sztem a mostani hőd okés. Viszont a hőgörbéd nem túl informatív, mivel többször kimaradtak adatok. Pont ovuláció környékén.

Egyébkent ha terhes is vagy/leszel nyuhodtan igyál egy pohár valamit a szülinapon. Ilyen korán még nem tudsz artani, pláne nem egy pohár pezsgővel/koktéllal/borral barmivel. Gondolom nem fél liter pálinkát tervezel meginni...

2018. okt. 16. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Ma kicsit emelkedett a hőm. 37.0

Ugyan akkor ébredtem mint tegnap (36.8)

Viszont van mindjárt megjön érzésem , ma pont arra ébredtem fel szaladtam ki wcre. Krémszerű folyásom erős,ami amúgy soha nem volt.. De szerintem csak a hormonok szórakoznak:(

Nem terveztem berúgni viszont az hogy évek óta nem ittam , 2 pohár pezsgőtől tuti fejre állok:D

köszönöm a válaszod:)

2018. okt. 16. 13:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!