Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ha nincs középidőben vérfolt,...

Ha nincs középidőben vérfolt, akkor peteérés sincs?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Az a kérdésem, hogy ha valakinek közepidőben a tüszőrepedés pár alkalommal pecsételő vérzések jár, annak csak akkor van peteérése,amikor ez jelentkezik? A többi az anovulációs ciklus? Vagy néha előfordul, de egyébként nincs összefüggés?


Van közöttetek ilyen?


Köszönöm előre is a válaszokat!


2018. okt. 16. 07:55
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Soha életemben nem volt kozepidoben verfoltom.

43/N, három gyerekem van.

2018. okt. 16. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Dehogy is nincs. Nem mindenkinek van igy. Pl nalam sosem volt. Most eloszor ebben a honapban volt csak. Ugy hogy ez valtozhat minden honapban. Lehet 1 honap mulva neked is lesz vagy 2 ev mulva.Mondom nekem 24 evig sose volt egy csepp se. Most igen,nem tudom miert. Engem meg ez ijesztett meg inkabb.
2018. okt. 16. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

A ők 99%-ánál semmiféle vérzés nem tapasztalható ovulációkor.Mégsem steril a 99%-uk,hiszen,akkor már kihaltunk volna.

Nincs 2 egyforma ciklus.

Nekem pl.van,hogy annyira feszül a mellem,hogy nem tudok ráfeküdni,meg olyan is előfordl,amikor éppen hogy érzem.Tehát nem mindig ugyanolyanok a ciklusok.

2018. okt. 16. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Közel 20 éve jött meg először és összesen 3 ciklusban pecsételtem. Van 2 gyerekem, mikor fogantak, akkor pont nem. Engem konkrétan aggasztott az a 3 ciklus. Hosszúak is voltak (38 nap körüliek)
2018. okt. 16. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Köszi ez megnyugtató. Inkább az aggasztott, hogy ha néha van néha nincs az mit jelezhet. Mert akinek sosincs az oké sosincs, de mi befolyásolja, hogy egyszer jelentkezik másszor nem?


Megijedtem, hogy talán nincs ovu. :(

2018. okt. 16. 08:24
 6/8 anonim ***** válasza:
Nekem is csak 1-2 alkalommal volt peteéréskor pecsételés, ekkor ugye babát terveztünk és a szex miatt véreztem picit, mert ilyenkor kicsit nyitott a méhszáj és érzékenyebb is.
2018. okt. 16. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Emlékeim szerint nekem legutoljára volt barnás vérzésem előtte nem tapasztaltam. Akkor terhes is lettem, de nyilván nem az volt életem első peteérése.😃
2018. okt. 16. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Szívem szerint vezetnék hőgörbét, de állandóan felébredek éjszaka, plusz sosem egy időben kelek. Ráadásul ugye a hőmérő csipog, és a páromat is felkelteném vele, azt pedig nem akarom, alig van idő kipihenni magunkat, sok a munka. Az LH teszt pedig csak az LH csúcsot mutatja, a tényleges tüszőrepedés bekövetkezését nem.


Van esetleg ezeken és az orvosi vizsgálaton kívül bármi módszer, amivel a tüszőrepedés időpontja meghatározható?


Egyébként köszönöm mindenkinek :) A gyerekekhez pedig gratulálok :)

2018. okt. 16. 13:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!