Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Nem várt előtt 3 nappal 1...

Nem várt előtt 3 nappal 1 minimalis rozsaszines pecsételés?

Figyelt kérdés

11dpo-n vagyok ma .

3 nap múlva nem várom, ma 1 tűhegyi kis pötty rozsaszines folt volt a papiron. Ha nem vizsgalnam annyira tuti nem vettem volna eszre , csak hogy 3 napja olyan érzésem van hogy mindjárt megjön ezert ilyenkor mindig szaladok mosdoba . De ez pár másodperc elmullik . Tudom tele van ilyen kérdéssel ez az oldal , biztos unjátok de reggeltől idegeskedek.

Tesztet nem akarok meg csinálni, csalódtam már sokat . Tegnap este a mehembe ereztem kis szúrásokat . Oldalt is szurkal de az szokott lenni havi előtt. Ami meg másabb hogy mielőtt megjön a hasam alja fáj, most az nem inkább a derekam és apró nyilallások.

Mi a véleményetek/tapasztalatotok?

Köszönöm a válaszokat.


2018. okt. 17. 15:08
 1/4 anonim ***** válasza:

Szerintem meg fog jönni a menstruációd,legalábbis a leírtak alapján arra több esélyt látok,sajnos.

Van valamilyen egészségügyi problémád?Mióta próbálkoztok?Csak azért kérdem,mert írtad,hogy már sokat csalódtál.

2018. okt. 17. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Pár hónapja próbálkozunk, neki van már gyerek velem minden rendben ,fiatal is vagyok . Azt hittem hamar összefog jönni ezert akkor ugy nem is figyelgettem semmit. De mindig teszteltem és ugye negatív. Igazából úgymond 2 éve "nem védekezünk " csak megszakítással, kb fél éve egyáltalán sehogy.. Az elmúlt 3 hónapba csak az ovulációm figyeltem ,ebben a hónapban már több mindent . 2-3naponta vagyunk együtt,termékenyebb napokon 2naponta. Mikor megjön nem szoktam pecsételni,azonnal jön minden. De mivel változó a ciklusom 25-30nap 25.nap már betetel indulok el itthonról,tehát csak észre vettem volna ha pecsetelek.

Hát őszintén nem tudom mire gondoljak:(

2018. okt. 17. 16:09
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Atombomba pontosságú ciklusa senkinek nincs, amire ne lehet bármilyen hormonális hatás, vagy egészségügyi gond hatással. Simán lehet, hogy előbb meg fog jönni a vérzésed, vagy most hormonális okok miatt esetleg pecsételgetni fogsz a rendes élénkpiros vérzésed előtt. Ez simán utalhat megjövő menstruációra. Tesztelni pedig teljesen felesleges addig, amíg nem késik a vérzés.
2018. okt. 17. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:

Végül mi lett? Érdekel.

Most én is így vagyok.

2019. febr. 11. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!