Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Vajon ezek korai terhességi...

Vajon ezek korai terhességi jelek?

Figyelt kérdés

Még nem teszteltem, mert picit korainak tartom. Kb három hete voltunk együtt.

Lent a hasamban mindjárt megjön érzésem van, de nem menstruálok, de még csak két napot késik.

Nincs pecsételő vérzésem, viszont érzékeny a hasam odalent tapintásra, olyan, mintha ellágyultak volna a hasizmaim -máshogy nem tudom megfogalmazni-.

Ráadásul gyomorsavam van erősen, ami nem volt eddig jellemző rám. Hamar felkapom a vizet, ideges vagyok, és érzékeny.

Ezek inkább premenstr. tünetek lehetnek, vagy csak stressz hozza ki, vagy terhes lehetek?

Mikor teszteljek először?

Válaszokat köszi előre is! :)


2018. okt. 19. 19:39
 1/7 A kérdező kommentje:
+ hasszúrkálásaim is vannak
2018. okt. 19. 19:43
 2/7 anonim ***** válasza:
Csak a teszt tudja a kérdésedre a választ. :)
2018. okt. 19. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
66%

Csak annyit olvastam el, hogy még nem teszteltem. Nem jelek, az tuti. Az első jel a kimaradt menzesz, a második a pozitív teszt. És ezután

kezdődnek a valódi tünetek.

2018. okt. 19. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
A mindjárt megjön érzés a legevidensebb premens tünet, csak épp kora terhesen is megmarad pár hétig. A többi dettó. Ezek alapján bármi lehet.
2018. okt. 19. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Miert tartod korainak a tesztelest aktus utan 3 hettel??


A valaszt mar elottem leirtak.

2018. okt. 19. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

3 hete nem igazán lehetett ovulációd,szóval kétlem,hogy terhes lennél.

3 hét elteltével nincs olyan teszt,ami ne mutatna biztosat.

2018. okt. 20. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Amikor nekem késett én is azt hittem, hogy meg fog jönni. Fájt a hasam és iszonyat hisztis voltam. 5 nap késés után lett halvány pozi a tesztem. De szerintem nyugodtan tesztelhetsz, nekem nem telt el 3 hét a fogantatástól a nemvártig. :)
2018. okt. 20. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!