Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Terhességi teszt korai még?

Terhességi teszt korai még?

Figyelt kérdés

24. Napon vagyok, még 5 nap van mensiig, ciklusaim 28-29 naposak.

Hetente 2-3x vagyunk együtt, nem nézegetem az ovum, görbém sincs. Pár napja észrevettem, hogy pisilés után olyan nyomásérzés van az alhasamban. Nem csíp vagy ég, csak picit kellemetlenül fáj.

Februárban volt egy eü küretem, de a kontrollon mindent rendben találtak. (Ott rögtön mensi utáni nap lettem terhes). Valakinek volt már hasonló? Elméletileg már mehet a babaprojekt, ebben a hónapban már nem védekeztünk.


2018. júl. 11. 09:17
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Még korai. Majd ha nem jön meg, mert amúgy tök felesleges.
2018. júl. 11. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
55%

Pont tegnap nosztalgiaztam, hogy én mikor teszteltem először, és pont 5 nappal a nemvart előtt, nekem szerencsém volt, már akkor nagyon halvány pozitív volt, de szerintem várj meg pár napot, ez csak az én türelmetlenségem miatt csináltam. Szurkolok! 🙂


39 hkm

2018. júl. 11. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Várj még legalább 5 napot ha össze is jött még be se fejeződött a beágyazódás így tüneted sem igazán lehet.

Kívánom a legjobbakat:)

2018. júl. 11. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Ha kesik par napot.
2018. júl. 11. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
62%
Hihetetlen,hogy van még olyan nő,akinek nem egyértelmű,hogy akkor érdemes tesztelni,ha már pár napja késik a menstruáció.
2018. júl. 11. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!