Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Vetetés után hanyadik hétre a...

Vetetés után hanyadik hétre a leggyakoribb hogy megjön?

Figyelt kérdés

Sziasztok . Tudom mindenkinél ez máshogy van szervezettől függ stb, de kiváncsi vagyok véleményetekre tapasztalaitokra.

5 hete volt hogy abortuszom volt,sima abortusz nem magamtól vetéltem el. Még nem jött meg a mensim. Igazábol mütét után is max 1 hétig pár csepp vérzés volt de nem ez számit. Fent áll a lehetőség hogy 6. Hétre se jön meg? Az baj? Kinek mi a tapasztalata? Mármint aki vetetett és nem elvetélt mert azt is hallottam mind a két helyzet másabb vérzés szempontjánol is.



2018. okt. 20. 12:06
 1/5 anonim ***** válasza:

Nagyon egyéni.

Nekem. 36 napra rá jött meg. Aztan a második ciklus meg 46 napra sikerült.azutan meg újra terhes lettem a most 7 hónapos kisfiammal.

2018. okt. 20. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Csak konkrétan gázak vagytok nem véleményre voltam kiváncsi ki miz fűz hozzá pluszba. Szerintem ez az oldal azért van hogy az ember merjen kérdezni:) Nem azért hogy bele kössenek élettelen emberkék :)) Kötekedőknek nem itt van a helye mindenki tartsa meg magának a véleményét ennyi. És ki honnét tudja egy ember mért vetet el egyszer egy gyereket? Benne vagytok más életébe vagy mi? Annyira birom az ilyen kommentelőket azt se tudják mi a helyzet de verik magukat. Meg alázni próbálnak. Azt a kérdést feltettétek magatokba hogy különféle okokbol kell elvetetni némely embernek?? Nem! Akkormeg nem kérem véleményeteket ,attól még nem azt jelenti hogy nem szeretne valaki még babát meghogy minden hónapba vetetésre megy. Elképsztő milyen emberek léteznek. Undoritó. Rasszizmust szerintem meg lehet hátra hagyni:)
2018. okt. 21. 02:41
 3/5 anonim ***** válasza:
?
2018. okt. 21. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Lebuktal😂😂😂
2018. okt. 21. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 momoka 2002 ***** válasza:

Ha az a kerdesed,hogy meddig normalisbilletve mikor kell orvoshoz fordulni:

Az elso missed ab-om utan kb. 1 het intenziv verzes majd meg a 6. heten is volt kis barnazasom. Sajnos kis maradek bentmaradt, igy kaparas lett a vege.

Szerintem ha nem jon meg 6-8 hetig menj vissza kontrollran

Masodiknal egy het verzes +1 het barnazas utan megszunt minden kb. 5. Hetre megjott.

Remelem m8nden rendben lesz.

2018. okt. 21. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!