Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Kimutathatja már a teszt a...

Kimutathatja már a teszt a terhességet?

Figyelt kérdés

Menstruációs görcseim vannak,a menszeszemnek is most kellene megjönnie.Fogamzásgátlót szedtem fél évig, de orvosi utasításra ebbe a hónapba szüneteltetnem kellett.

Párommal felváltva védekeztünk gumival és pharmatexel. (Igen tudom, nagy hiba volt. Nem tudtam hogy ez ennyire megbízhatatlan,nem hallottam még soha, hogy ennyi baj van vele. Gyógyszertárba is nagy lelkesen ajánlották.)

Pharmatexel megszakítással szeretkeztünk többnyire, viszont 2x belémélvezett. A legutolsó ilyen aktusnak szerdán lesz 10 napja. A kérdésem az, hogy ma reggel végeztem terhességi tesztet, negatív lett.

Viszont ezek a görcsök nagyon aggasztanak.Mivel az alhasam nagyon fáj, de a menszesz sehol. Igaz még ha pár nap múlva jön is meg nem baj, mert a gyógyszerkihagyás is biztos bekavar.

Mi a véleményetek, lehetek terhes?

Válaszokat előre is köszönöm.



2018. okt. 21. 11:39
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Egy héttel aktus után nem volt érdemes tesztelni. Jövő vasárnap tesztelj újra, az már megbízható lesz.
2018. okt. 21. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
14-16nappal aktus után tesztelj
2018. okt. 21. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
87%

A teszt korai volt. Együttlétet követően leghamarabb 2 héttel érdemes tesztelni.

Egyébként pedig valószínűleg meg fog jönni a menzeszed, azért görcsölsz. Illetve fogamzásgátló abbahagyása után akár hónapokig is lehetnek gondok a vérzéseddel, nem mindenkinek áll vissza rögtön az alap, tabletta előtti állapot.

2018. okt. 21. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Szerintem csak meg fogjönni. A fogamzás gátló után egyénileg eltér, de van, akinek hónapokba telik, mire rendeződnek a hormonok. Én azt nem gondolnám, hogy hiba lett volna, hogy pharmatex-el védekeztetek, amennyiben minden szabályt betartottatok pl, hogy 2 órával előtte és utána nem szabad szappant és intimlemosó, törlőkendőt használni.
2018. okt. 21. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

Később is tesztelek akkor! :)

2018. okt. 21. 14:40
 6/8 anonim ***** válasza:
25%
Hát szerintem meg bekaptad a legyet
2018. okt. 21. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Nekem is sokat fájt a hasam és végül nem jött meg. 21 hetes terhes vagyok. :) Nekem 5 napja késett mire kimutatta a teszt, kb 2 héttel az együttlét után, előtte mind negatív volt. Szóval itt még bármi lehet, tesztelj kicsit később
2018. okt. 22. 07:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Ma megjött!

Köszönöm mindenkinek a válaszokat. :)

2018. okt. 22. 20:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!