Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Jósteszt ha már erős 2 csík...

Jósteszt ha már erős 2 csík van rajta akkor már a terhességi teszt is kimutatHATJA?

Figyelt kérdés

Elvileg úgy működik, hogy mensi előtti napokban kell tesztelgetni és elvileg ha egyre erősödik akkor lehetséges, hogy terhesség áll fent.


Nos én ma teszteltem és már egyből erős 2 csík lett rajta, arra lennék kíváncsi h vki járt e már így? Ha terhes is lett akkor már a teszt is ki mutatta?

(mensi kicsit rendszertelen, nem tudom mikor kéne megjönnie, de kb 5 napra saccolok)



2017. ápr. 29. 16:13
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Hanyadik dpon vagy? Ha kb 10.,akkor kimutathatja.
2017. ápr. 29. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Igen Kb 10 :)
2017. ápr. 29. 16:30
 3/11 anonim ***** válasza:
Akkor igen! Csinálj facellet az a legjobb, nekem már a 9 dpon is derengett rajta a második csík, 10.-en tök jól látszott! :)
2017. ápr. 29. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

Hát majd csak kedden tudnék venni mert ugye addig zárva van :/

Esetleg más tesztet nem tudnál ajánlani?

Dm/tescoban kaphatót? :D

2017. ápr. 29. 16:41
 5/11 anonim ***** válasza:
Dm-intimed 2 db-os is jo!
2017. ápr. 29. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
51%

A josteszt egy marhasag. NAPONTA van errol kerdes es sok-sok negativ tapasztalat a full pozi lh tesztrol es nincs baba. Persze van pozitiv elmeny is, de veletlen egybeeses. Az ovuteszt NEM mutat hcg-t, valakik kiprobaltak baratnok mindketten, a terhesnek negativ volt, a nem terhesnek meg eros pozi a josteszt. Ami persze nem josteszt, csak ovulacios teszt.

Mar mindenki tesztel 8. dpo-tol, meg ovuteszttel "josol", nem tudom ezek utan mi jon, lakmusz papirral teszteles mert par nonel veletlenul egybeesett? :) Az lh teszt bizonyitotta.n RANDOMSZERUEN lesz menstruacio elott pozi vagy negativ.

2017. ápr. 29. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Szerintem a gyenge és rövid mensi utalhat még a vékony nyálkahártyára is. Erre szedhetsz e vitamint. Ettől függetlenül doki+kivizsgálás.

Minden jót kívánok Neked!

2017. ápr. 29. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Nem rövid a ciklusom kb 32-35 nap :)
2017. ápr. 30. 06:48
 9/11 anonim ***** válasza:
Nekem a 10. Dpon extra eroa pozi lett 25 ks tessztel. Az ovut is kiprobaltam melle. Elobb kijott a csik mar ahogy belemartoggam a pisibe.. a kontroll meg kesobb es leesik a csik :) sok sikert ..gratula
2017. ápr. 30. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Jajj, ne haragudj! Nem tudom miért ide rakta be ezt a válaszom. :) (rövid mensi)
2017. ápr. 30. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!