Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Vérzés peteérés után 4 nappal?!

Vérzés peteérés után 4 nappal?!

Figyelt kérdés

okt. 17-18-án volt peteérésem tegnap elkezdett enyhén görcsölni a hasam, volt egy kis barnázásom. Erre ma reggel a 4. dpon már egészen "vérzek". Barnás-pirosas, elég sok, darabkás folyás, enyhe fájdalommal kísérve. Hosszú hétvége lévén, szerdán tudok eljutni dokihoz először. Valaki tapasztalt hasonlót?

Plusz infó, hogy baba a cél. Augusztusban méhszájseb fagyasztásom volt, lehet, hogy a gyógyulási folyamattal lehet gond?



2018. okt. 21. 12:05
 1/2 anonim ***** válasza:

Lehet hormonális probléma is és semmi köze terhességhez.

Nekem nyáron volt ilyen, hogy gyakorlatilag a ciklusom 17. napján kezdtem el barnázni, aztán meg is jött a vérzésem. A következő ciklusomban is 19 napra jött meg. Ezt követően nőgyógyászhoz fordultam. Voltam vérvételen, ultrahangon, ahol egyébként miómát állapítottak meg, de nem olyan mértékűt és nem is olyan helyen, amitől ez lehetett. Maradt a hormonális ok.

2018. okt. 21. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
másfél napig tartott az intenzív vérzés, szerintem ez nem volt menstruáció, mivel a hőm nem esett le, csak 1 tizedet, de ugyanúgy a coverline felett maradt. szerdán megyek dokihoz, majd meglátjuk mi okozta. szerintem valami hormonális probléma van.
2018. okt. 22. 11:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!