Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mekkora az esély a terhességre...

Mekkora az esély a terhességre úgy, hogy az utolsó menzesz első napja szeptember 23-án volt,5-6 naposak a vérzéseim, és október 4-én,5-én,6-án belém élvezett a barátom? Rendszeres,28 napos ciklusaim vannak.

Figyelt kérdés

2018. okt. 22. 18:40
1 2
 11/16 A kérdező kommentje:
Tulajdonképpen tényleg ugyanazon a napon voltunk együtt mi is, és nekem is majdnem ugyanaz a ciklusom kezdete (szeptember 23). Egyetlenegy nap eltérés :)
2018. okt. 23. 11:21
 12/16 A kérdező kommentje:
Emberek, nagyon erős, határozott pozitív tesztet kaptam ma délután..
2018. okt. 23. 15:44
 13/16 anonim ***** válasza:

Hurrá :)


Én vagyok az első válaszoló. Nagyon gratulálok :)

2018. okt. 23. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 A kérdező kommentje:
Szerintetek hihetek a tesztnek? Ma reggel is csináltam egyet, és 10 másodperc alatt máris megjelent a két markáns csík! 2 különböző időpontban készült pozitív tesztnek szerintetek hihet az ember?
2018. okt. 24. 11:46
 15/16 anonim ***** válasza:

Persze, akár 1nek is :) ez csak a hcgre reagál, a terhes hormonra.

2 hét múlva ha mész dokihoz vagy 3 hét múlva akkor már szívhang is lesz :)

2018. okt. 24. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 A kérdező kommentje:

Jaj de örülök neki :) igen igen, nekem is azt mondták, hogy ilyenkor még nem tudja látni a nőgyógyász... De akkor hihetek nyugodt szívvel a tesztnek, pláne ha még mindig nem is jött meg :) és nyoma sincsen semmilyen vérzésnek.... ❤️❤️ Köszönöm szépen a kedves biztató válaszotokat és szintén gratulálok annak, akinek sikerült és ezer drukk annak aki még rajta van!

:)

2018. okt. 24. 13:13
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!