Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lehet terhes tünet? Menzesz...

Lehet terhes tünet? Menzesz szeptember 10-én esedékes leghamarabb.

Figyelt kérdés
Fáj a mellem eléggé napok óta. Párom aggódik is mert ha rám rakja a karját nem tudom egyszerűen elviselni, jómagam sem tapogatom. Más tünetem annyira nincs, esetleg annyi hogy ha reggel nem eszek időben rosszul vagyok szédülök émelygek de ha odafigyelek ez sincs. Megszakítással védekezünk. De eddig gond nem volt belőle, na meg nem stimmel hogy 10nap van még legalább a havimig. 30-31naposak a ciklusaim. Szerintetek benne van a pakliban?

2014. szept. 1. 18:21
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Ha megszakítással védekeztek, akkor mindig benne van a pakliban. Viszont ez még túl korai lenne, ha csak 10-én lenne esedékes a mensid. Addig tesztelni sem érdemes.
2014. szept. 1. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Persze benne..de ilyenkor meg nincsenek tünetek!!ha majd kesik tesztelj de ez semmit nem jelent..
2014. szept. 1. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
74%
megszakítással mindig benne van a pakliban. De valóban túl korai lenne még... Mindenesetre tesztelj majd, ha nem jön meg!
2014. szept. 1. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!