Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Esèlyes a terhessèg ìgy is?

Esèlyes a terhessèg ìgy is?

Figyelt kérdés

Sziasztok

Szàmìtott ovulàciò előtt 4-5 nappal,de amit nem tudok egyèbkènt pontosan csak naptàrròl sejtem,teherbe lehet esni spermàs kèztől? Megszakìtàsosan "vèdekezünk" egyèbkènt màr 6 ève ès sose volt gond. Miutàn elment a pàrom mèg "elvoltunk" de nem mosott kezet,szòval spermàs kèzzel megujjazott. Ìgy gondolom kevès nagyon az esèly a terhessègre. Vagy tèvedek?


2018. okt. 23. 00:35
 1/5 anonim ***** válasza:
Nem tudhatod, hogy mikor van pontosan ovulációd. Lehet már pár nappal előtt van a számítástól, vagy pár nappal később. Ha nem szeretnétek gyereket, akkor nem ártana egy másik 'védekezési' módszer, mert ez nem túl biztonságos. Nekünk 5 év után csúszott így be a baba, 21 hetes terhes vagyok (amúgy egyáltalán nem bánjuk). Mivel biztosan bejutottak a hímivarsejtek, ezért az esély megvan rá. És nem csak ovulációkor lehet ugye az ember terhes, csak akkor van rá a legnagyobb esély. Legkorábban az eset után 2 héttel tesztelj, előtte úgysem mutatja ki.
2018. okt. 23. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Spermás kéztől nem valószínű,hogy teherbe estél.Különben is,ha annyira spermás lett volna a keze,hogy csurog rajta,akkor bizonyára letörli.Ha csak nem értelmi fogyatékos az illető.

Ennyire azért nem egyszerű teherbe esni,de a megszakításos módszer,azért elég lutri.

2018. okt. 23. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm a vàlaszaitokat,első neked gratulàlok a babàhoz :) nekünk ez a mòdszer 6 ève hatàsos,de annyira nem bànnànk a babàt,ha jönni akar jöjjön de kifejezettem nem csinàljuk èlesbe rendszeresen,szòval igazàbòl jàtszunk a tűzzel. Voltmolyan amikor többször is belèmèlbezett a pàrom nem lett belőle baba

Most az èjjel èn voltam felül èn nem biztos hogy le tudtam szàlni időben,pàrom szerint igen....hat szòval nem figyelünk annyira hogy ne legyen baba

2018. okt. 23. 13:49
 4/5 anonim ***** válasza:

Akkor először azt kellene eldönteni,hogy akartok-e gyereket vagy sem.

Ha valószínűleg beléd élvezett,akkor én nem a spermás kéz miatt "idegeskednék".:)

2018. okt. 23. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Nem èlvezett belèm,teljesen biztos nem, ott volt a cucc rajta mindenhol meg rajtam is,maximum egy csepp ami tudom elèg,azt mondja kivette időben,de èn meg nemtudom,nemvagyok benne biztos,mivel nemtudtam olyan gyorsan lepattanni ròla
2018. okt. 23. 16:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!