Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Esélyes a terhesség?

Esélyes a terhesség?

Figyelt kérdés
Márc. 28.-án együtt voltam a barátommal és aznap voltam a 3. Napon a menzeszben. Védekezés nélkül voltunk és ejakuált bennem. Azóta ugye eltelt 1 hét és picit görcsölget random időkben a méhemnél, néha a petefészeknél és kérdés, hogy lehetséges-e a terhesség?
2018. ápr. 5. 00:13
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Esély van a terhességre, ugyanúgy, mint a fertőzésre is. Az aktus után 14 nappal csinálj tesztet, vagy ha késik. Addig viszont mi sem tudunk többet.
2018. ápr. 5. 02:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Persze, teszt lesz meg doki is ha úgy van csak addig gondoltam dobok egy kérdést
2018. ápr. 5. 06:33
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Nem bántani akarlak de én erre nem tudok értelmes választ adni. Sem nem én vagyok az online terhes teszt és orvos sem vagyok. Dobtál egy kérdést, az rendben de hogy erre értelmes válasz nincs az is biztos.
2018. ápr. 5. 06:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 Heitmár Anna válasza:
Menstruációnál bőven kevesebb az esély a terhességre. Ez természetesen azért van mert ilyenkor nem megfelelő a közeg a spermiumoknak. Szóval van rá esély de kevés. Alapjáraton általában a menstruáció első napjától számítva a 14-17 napon termékeny a nő. Babát szeretnétek??
2018. ápr. 6. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Szeretnénk, persze csak nem mostanra, majd 2 év múlva durván de örülnénk ha lenne, kicsit bele is vágtunk de essig semmi.
2018. ápr. 6. 14:36
 6/6 anonim ***** válasza:

Most akkor rajta vagytok a gyerekprojekten vagy csak 2 év múlva szeretnétek?

Először el kellene dönteni.

2018. ápr. 6. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!