Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ha nem tudom pontosan mikor...

Ha nem tudom pontosan mikor van peteérésem, csak a nyákból, így mikor legyünk együtt?

Figyelt kérdés
Nem mérek hőt,nem vezetek hogorbet,csak ez a nyúlós nyákom van,onnan tudom(sejtem) hogy akkor van peteérésem.Viszont nálam több napig van ez,ilyenkor mikor a legjobb hogy együtt legyünk?Amikor észreveszem első nap a nyákot,vagy a közepe, vége felé?Peteéréskor lehet érzékeny a mell?Konkrétan a mellbimbó.
2018. okt. 23. 17:56
 1/9 anonim ***** válasza:
95%

Legyetek együtt 2 naponta vagy akár kozepidoben minden nap. ( tévhit h nem szabad, ha párod egészséges akkor elég 18-24ora az ujratermelodeshez)

Mi így csináltuk! Nem akartam homerozni meg tesztelni igyis kicsit túlizgultam.

2018. okt. 23. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm!2naponta együtt vagyunk
2018. okt. 23. 18:05
 3/9 anonim ***** válasza:
95%
2 naponta középidöben, mi így csináltuk, hamar lett is egy kislányunk.
2018. okt. 23. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
95%
Ha látod a nyákot vagy ha érzed, hogy szúrkál a hasad (nekem szokott), akkor azon a héten legyetek együtt, amikor jólesik.
2018. okt. 23. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
93%
Mi akkot voltunk mikor volt a nyák, de nem tudom melyik napján, talán a 2., akkor fogant a pici.
2018. okt. 23. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
58%

Én nem hőmérőztem, nem figyelgettem a testem, nem nézegettem semmit magamon, a folyásomat sem nézegettem, nem használtam ovulációs tesztet, sőt, amikor terveztük a babát, azt sem tudtam, hogy van olyan, akkor voltunk együtt, amikor együtt akartunk lenni. Jó fél év alatt jött össze a kisfiunk.:)

Neked is ezt tanácsolom. Legyetek együtt akkor, amikor vágytok rá, nem kell magadat figyelgetned és ha minden rendben van veletek, akkor a baba is össze fog jönni!:)

2018. okt. 23. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek!Nem vagyok rastresszelve,mivel nem hőmérőzök...stb,csupán kíváncsi vagyok hogy így mikor van "jó időzítés".Nyilván akkor vagyunk együtt mikor szeretnénk,csak akkor is jó lenne mikor az esély is nagyobb rá.De egyáltalán nem szresszelek rá.A nyákot se figyelem,de akarva akaratlanul is látom mikor megyek wc-re..na meg szurkalgat olyankor a petefészkem hol az egyik hol a másik oldalon.Meg most ez a mell(bimbó) érzékenység fura picit,azt nem nagyon tapasztaltam eddig,bár lehet volt,csak nem figyeltem...
2018. okt. 23. 20:16
 8/9 anonim ***** válasza:
76%
Azért nem biztos, hogy nem éri meg direktben figyelni. Ezt csak az tanácsolja, akinek viszonylag hamar sikerül anélkül is. Értem ez alatt azt, hogy 9 hónapon belül. Ha nem akarsz LH tesztet használni, akkor kétnaponta, ahogyan érzékeled a nyákot. De ha figyeled, látod, hogy egyre bővebb a mennyisége, egyre inkább átlátszó, és egyre könnyebben tudsz vékony szálat húzni belőle. Amikor már szinte átlátszó, és nagyon könnyen nyújtható (nem szakad el, ha széthúzod az ujjaddal), akkor legyetek együtt.
2018. okt. 24. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

8

Én pl nem azért tanácsoltam.. Figyeltem én 7 hónapig kitartóan de semmit sem segített. Végül másfél év után jött össze..

2018. okt. 25. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!