Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Akinek nem volt peteérése és...

Akinek nem volt peteérése és gyógyszerrel orvosolták vagy mással, annak a beavatkozás előtt milyen volt a ciklusa?

Figyelt kérdés
Az érdekel, hogy pontos volt, vagy meg se jött. A kezelés után milyen lett?
2018. nov. 2. 05:34
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:
Remélem mostmar rendben lesz. Nagyon szurkolok nektek :)
2018. nov. 2. 11:56
 12/15 anonim ***** válasza:

Kedves vagy, koszonom!

Mi volt a kerdesed alapja? Nalad is ez van?

2018. nov. 2. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 A kérdező kommentje:
Nem. Hanem nálam tavaly jelentkezett közepidőben vérzés 3 vagy 4 alkalommal. Se előtte se utána. Akkor azt hittem méhszájseb vagy vmi baj van, de doki szerint semmi. Akkor egyszer megjött 22 napra aztán 42. Utána pontos 28 napra beállt. Egy éve semmi baj, de félek hogy mi van ha csak abban a 3 hónapban volt peteérés? :( mondjuk inkább az tűnt rendellenesnek. Volt hogy 3 napig láttam a papíron.
2018. nov. 2. 20:00
 14/15 anonim ***** válasza:
Uh kovetessel szepen lehet latni, mi tortenik a tuszovel. Az lh teszt pemz kidobas, mert nekem hiaba volt pozi, a lenyeg nem tortent meg. Vagy egy 21. napi hormon vervetel is mutatja, volt-e peteeresed illetve tuszorepid.
2018. nov. 2. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 A kérdező kommentje:
Lehet az lesz ha nem sikerül most se.
2018. nov. 3. 05:03
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!