Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Spontán vetélés után mikor...

Spontán vetélés után mikor jön kb a következö menzesz? Nem volt orvosi beavatkozas nem volt szukseg rá!

Figyelt kérdés
2018. szept. 22. 11:56
 1/8 anonim ***** válasza:
Nekem 2 het volt. Kovetkezo honapot kihagytuk, azutaniban meg terhes lettem.
2018. szept. 22. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Pontosan 28 napra jött meg.

Következő hónapban pedig màr nem jött :)

2018. szept. 22. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Remélem nekem is igy lessz es a következö honapban nem jön meg 🙏
2018. szept. 22. 12:39
 4/8 anonim ***** válasza:
Nekem ugyanúgy jött meg, ahogy szokott. A vetélés kezdetét számoltam a ciklus első napjának, és rá ugyanannyi időre jött a következő.
2018. szept. 22. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Ugyanugy jott meg nekem is. Aztan a kovetkezo mar nem jott meg.:)
2018. szept. 22. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Spontán vetéltem augusztus 22.én (akkor kezdődött, azt számoltam első napnak) a ciklus 23. Napján már erős pozitívat teszteltem 10es érzékenységű valentin teszttel.
2018. szept. 22. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Utolsó: Biztos vagy benne, hogy ez egy új terhesség?? Merthogy a vetélésem első napja után 3 héttel én is erős pozitívat teszteltem, aztán kiderült, hogy ez még az előző terhesség maradványa, ami nem ürült ki. Ki is akartak kaparni, csak mire odajutottunk volna, kiürült magától
2018. szept. 23. 06:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Szia igen biztos, hogy új.

A 4.héten 265 volt a béta hcgm. Az előző babával el sem jutottam idáig. Csak 60ig ment fel.

2018. szept. 24. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!