Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ha az ovulációs teszt jelez,...

Ha az ovulációs teszt jelez, akkor biztosan van ovuláció?

Figyelt kérdés
Ezek a tesztek az LH szintet mérik. De lehetséges, hogy megemelkedik az LH szint, és mégsincs ovuláció ? Ha ilyen lehetséges, akkor mi a biztos módja az ovuláció meglétének a bizonyosságára ?
2018. nov. 2. 20:14
 1/5 anonim ***** válasza:
Nyúlós, átlátszó nyák, esetleg hasszúrkálás.
2018. nov. 2. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Semmi, csak ha orvos követi UH-val. Sajnos még a hőmérőzés sem ad 100%ot arra, hogy meg is repedt a tüsző.
2018. nov. 2. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
85%
Nem. Nekem minden megvolt, szep erett tuszo, nyak, pozi lh teszt. Majd kiderult, elsorvadt, nem lett tuszorepedes, hiaba lett szep nagy. Ahogy az elottem levo irta, uh-n derult ki. Csak az tuti velemenyt.
2018. nov. 2. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
77%
Endokrinológus mondta nekem, hogy kb 3% fals pozitív eredményt is produkálhat az ovulacios teszt(jól rám is hozta vele a frászt).Nálam végül vérvétel szerint is bebizonyosodott , hogy van
2018. nov. 2. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nem biztos. 9honapig használtam de az alatt 3x voltam Ultrahangon és sosem láttunk meg csak tuszoket sem. De az ivuteszt szerint volt.. Hogorbem szerint sem volt.
2018. nov. 3. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!