Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Együttlét LH teszt 2ik pozitív...

Együttlét LH teszt 2ik pozitív napján. Esély? Beágyazásodást ki érezte meg?

Figyelt kérdés

Sziasztok


Okt. 7-én éreztem az ovulációs fájdalmat jobb oldalt. Pozitív is lett a teszt

Okt. 8. Még mindig pozitív az LH teszt, együtt is voltunk.

Okt 9. Már negatív teszt.


Ma Okt. 14 reggel éreztem jobb oldalt szúrkálásokat, hasonló mint az ovulációkor.

Ez talán lehetett a beágyazásodás? Ki mit érzett olyankor?


Mikor lenne érdemes tesztelni legkorábban pl Facelle teszttel? :)



2018. okt. 14. 15:29
 1/6 A kérdező kommentje:

Nem tudom h feltűnik-e valakinek de mindenhol elírta ez az okos telefon 🤣

Szóval helyesbítek "beágyazódás"!

2018. okt. 14. 15:33
 2/6 anonim ***** válasza:

Bennem is ugyan ez a kerdes kering napok ota.

Nekem csutortok este lett eros pozi LH tesztem.Viszont mi csutrotok hajnalban voltunk egyutt. Penteken mar negativ lett a tesztem. Nem tudom mennyi esely igy a terhessegre de masok szerint nagy mivel a spermium 3-5napig is eletkepes. Legeloszor ovu utan 10nappal erdemes elkezdeni tesztelni.Viszont meg ez is lehet korai. Nekem One Step tesztem van,10-es.

2018. okt. 14. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Mai netes one step tesztem negatív lett reggel.

Nem tudom h hányadik dpo-n lehetek.


(Együttlét után 12 nappal)

2018. okt. 20. 11:50
 4/6 anonim ***** válasza:
0%

Majd ha mar kimarad, akkor teszteljel. (nem elkeserites keppen, nekem 10.nap +volt, de az furan korai)


A beagyazodast nem erzik csak utolag rafogjak h ja biztos az meg ez meg amaz volt. Szobeszed, semmifele bizonyíték nincs ra, hogy erzodik. Hogorben ritkan latszodik, meg van 5000bol egy no aki pecsetel, de az mind ir ide a gykra kb a vilagrol... (sztem az is mese)


Szoritok neked!

2018. okt. 20. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
53%
Kedves Kérdező, én 5 hónapnyi tapasztalatom után azt tudom mondani, hogy ha ilyen kis "szurkálásokat" érzel, az inkább a közelgő menstruációra utal, mint babára. Én legalább is, ha ezt érzem, mindig megjön utána, ebből is tudom, hogy most sem gyártottunk babát. De szívemből kívánom Neked, hogy ez inkább a fogantatás jele legyen nálad. Én is használok ovu tesztet is, és tudom, milyen rossz érzés reménykedni, majd csalódni.
2018. okt. 21. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Annyit hozzá tennék még, hogy ovulációs teszt használatával sem több az a "nagy" esély a terhességre, mint kb. 20%. De előbb utóbb be kell következni, szóval hajrá.
2018. okt. 21. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!