Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 7+5 hetesen lát először doki....

7+5 hetesen lát először doki. Nem késői?

Figyelt kérdés
Így tudtak időpontot adni... Félek, hogy mi van, ha addig történik valami a babával
2018. nov. 5. 12:51
 1/8 anonim ***** válasza:
Nem.
2018. nov. 5. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Nem keso.

Ha addig tortenik valami (de bem fog, inkabb pozitivan allj hozza), az akkor is megtortenne, ha hetente lat orvos. Sem az ultrahang, sem vizsgalat nem valtoztat az embrio fejlodesen.

A mehen kivulinek pedig (az esetrk donto tobbsegeben) vannak jelei. Ha olyat tapasztalsz, akkor ugyeletre kellene menne azonnal.

2018. nov. 5. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Nem. Hidd el, jobb is. Addigra legalább van mit látni.
2018. nov. 5. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Dehogy késő. Én mindkettővel 9 hetesen voltam először és ez így bőven elég volt. Kb minden ismerősöm 8-9 hetesen megy.
2018. nov. 5. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Nem késő
2018. nov. 5. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm :)

Igen, elsősorban a méhen kívüli terhesség az aggodalmam. Annak mikor kezdenének tünetei lenni?

2018. nov. 5. 14:11
 7/8 anonim ***** válasza:
Kinek-mikor, valakinek a 8-9. hét után vannak még csak tünetei, nekem meg már az 5+4. héten szétrepedt a petevezetőm. Amúgy egyoldali görcs, zaccos barnázás, végbélfájdalom a jele a méhenkívülinek, nekem legalábbis ezek voltak. Jelenleg babát várok, dokim az előzmények miatt 6+3 hetesen adott időpontot, de amúgy ha nincs panasz, akkor később is bőven elég elmenni, ne stresszeld magad emiatt. :)
2018. nov. 5. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Pont jó, nem érdemes hamarabb menni mert ha netán még nem látnának szívhangot akkor halálra válnál és rettegve várnád a következő ultrahangot hogy addigra legyen... Én is így jártam most, nem bírtam ki és múlt hét hétfőn mensi szerint 6+3 hetesen elmentem és még nem látott pulzálást. Tiszta ideg vagyok azóta és most szerdán kell mennem újra. Ezt valószínűleg megspórolhattam volna ha egy héttel később megyek.
2018. nov. 5. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!