Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mit mondtatok amikor bejelentk...

Mit mondtatok amikor bejelentkeztetek először kórházba, nőgyógyászhoz, jogy megállapítsa tényleg terhessség van?

Figyelt kérdés
Tudom buta kérdés, de soha nem voltam a szava embere, sőt még dokihoz sem járok szívesen. De lassan 3hete késik és már van pozi tesztem és kó lenne elmenni tb alapon. És nem tudom mit mondjak, hova és minek kérjem az időpontot. Szülöket meg nem akarom beavatni mert már volt vetélésem.

2016. jún. 10. 18:35
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Nőgyógyászhoz kell időpontot kérni. Kórházba is legfeljebb a szakambulanciára mehetnél, de valószínűbb, hogy valami rendelőintézet van a közeledben. Persze ha minőségibb szolgáltatásra és rövidebb várólistára vágysz, ezernyi magánorvos közül válogathatsz.
2016. jún. 10. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Ha tb alapon akarsz menni akkor a helyileg illetékes kórházba menj. Nálunk nem kell időpontot kérni, bemegyek bejelentkezés a recepción ott elmondom h a nőgyógyra szeretnék menni. Leülök és várom h szólítanak.

A doki mikor bent vagy megkérdezi h miért jöttél?

Csak mond el azt amit itt leírtál 3 hét késés, pozi teszt. Kb ennyi. Ő kérdez majd megvizsgál stb

2016. jún. 10. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Én felhívtam a mobilján a dokit, és konkrétan mondtam neki, hogy most teszteltem erős pozitívat. Válasz az volt, hogy másnap reggel 9-kor vár az osztályon uh-ra.
2016. jún. 10. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Elmondod a tényeket, hogy 3 hete nem jön meg és pozitv a terhességi teszted.
2016. jún. 10. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Én felhívtam a dokimat és mondtam neki, hogy ezúttal nem éves rendes ellenőrzés miatt szeretnék időpontot kérni, hanem mert van egy pozitív tesztem és 2 hete késik.
2016. jún. 10. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Én a sima helyi rendelésre mentem, bejelentkezés, várás, szólítottak. Az orvosnak azt mondtam, hogy "azt hiszem, terhes vagyok" - egy hét késés és pozitív tesztek után. Erre közölte, hogy "hát ha maga jobban tudja", de azért megvizsgált.

Mondanom sem kell, többet látni sem akarom...

2016. jún. 10. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
29%

Jó napot kívánok!

Doki: Jó napot! Mi a panasza?

3 hete késik a menstruációm, a terhességi teszt pozitív lett, szeretnék megbizonyosodni a terhességről, kérem vizsgálja meg az ánuszomat, varánuszomat!

2016. jún. 10. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
80%

Én vigyorogtam , mint a tejbetök mikor bementem a rendelőbe (sztk) és ennyit bírtam kinyögni: Van egy ,na jó, valójában sok,pozitív terhességi tesztem.

A doki nagyon aranyosan elmosolyodott és mondta, hogy akkor nézzük meg uh-n is. :)

2016. jún. 10. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
felhívtam a dokimat, hogy pozitívat teszteltem. a doki adott két hétre rá időpontot és ennyi.:)
2016. jún. 10. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Nálunk nem kell bejelentkezni. Csak fogod magad, elmész a nőgyógyászatra és kivárod a sorodat. Mikor bementem, csak annyit mondtam, hogy azért jöttem, mert csináltam egy pozitív terhességi tesztet. Nem is kérdezett semmit, csak mondta, hogy vetkőzzek, feküdjek fel, megnézte kb. 20 másodperc alatt és kész is voltam. Mondták, hogy két héten belül jöjjek vissza a másik dokihoz, ő foglalkozik a kismamákkal és ő csinál minden vizsgálatot. Ennyi volt. Még addig sem tartott, mint egy rákszűrés.
2016. jún. 10. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!