Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ovu utáni 1-2 hétben a Wc-n...

Ovu utáni 1-2 hétben a Wc-n erőlködés megakadályozhatja megtermékenyülést/megtapadást?

Figyelt kérdés
2018. nov. 6. 10:14
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Természetesen. Ovu utan tilos wcre menni, egészen a szülés napjáig. Amúgy normális vagy?
2018. nov. 6. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
60%
Hulye kérdésre azonos színvonalú a válasz, Merry
2018. nov. 6. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Ezt a kérdést ugye csak viccnek szántad?😒

Természetesen nem.

2018. nov. 6. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Nem viccnek szántam és nem minden alap nélkül kérdeztem, ugyanis a székrekedés okozta erőlködés az első három hónapban akár vetélést is okozhat, olvassatok utána. Arra lettem volna kiváncsi, hogy ennek alapján korábban is okozhat-e bajt. Attól mert valamiről mèg nem hallottatok, nem feltétlenül a kérdező a hülye.
2018. nov. 6. 10:35
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Ahol a székrekedés miatti erőlködés vételest okoz, ott anélkül is megtörtént volna. Kb a nők 90%a kuszálódik terhesség alatt székrekedéssel, mégsem vételnek el
2018. nov. 6. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Hülyeség, sejtek szintjén működik a dolog, nem érzik az erőlködést, később, amikor már embrió van még lenne értelme a kérdésnek, de akkor sem okoz gondot a székrekedés.
2018. nov. 6. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:
Nem tudom ugyan az-e, de nekem beültetés után mondta a doki, hogy igyak sokat, véletlenül se legyen székrekedésem, ne erőlködjek.. Szóval nem hülye kérdés ez..
2018. nov. 7. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ! Minden rendben azóta?
2018. nov. 7. 21:50
 9/9 anonim válasza:

7-es vagyok, ha tőlem kérdezed, 5.

héten 8,5 mm-es petezsák látszott 🙂

2018. nov. 12. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!