Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Megnéznétek a hőgörbémet?

Megnéznétek a hőgörbémet?

Figyelt kérdés

Ez az első hónap, hogy nézem, babát tervezünk. Azt olvastam mindenhol, hogy az ovuláció után fent kéne maradnia a hőnek a menstruációig. Nekem miért esett le ennyire? Másnak is volt ilyen?

[link]


2017. márc. 3. 05:31
 1/1 anonim ***** válasza:

Kedves kérdező, ránézésre azt mondanám, talán megvolt az ovu. Viszont, ha meg volt, akkor nagy baj van a progi szinteddel, amit meg kéne nézetni.

Én erre tippelnék, mert megvolt a repedéshez szükséges emelkedés.


De lehet mégse repedt meg a tüsző.


Én javasolnám, hogy 2-5. ciklusnapon (legjobb a harmadik nap) Hormon sor nézetés, és utána ovu után 6-7. napon progi szint nézés legyen. Akár magán laborba is ott egyből megvan az eredmény.


Természetesen, minden nőnek van peteérés nélküli ciklusa, lehet csak most ez lett ilyen. Ha még ráérősek vagytok, akkor nézd még meg pár ciklusod görbéjét. Akkor okosabb leszel, hogyan is állsz :)


Minden esetre sajnos ez a ciklus elúszott :(


Sok sikert kívánok!


19hkm

2017. márc. 3. 06:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!