Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mi lehet ez a tesztemen?

Mi lehet ez a tesztemen?

Figyelt kérdés

Sziasztok. Tudom nem kell szètszedni egy tesztet,de annyira fùrta az oldalamat a reggeli negatìv teszt hogy nembìrtam magammal :(

Elkeseredettsègemben szètszedtem :(

Màr van egy jò kis csopurtunk ahol a lànyok pròbàltak segìteni, de azèrt kivàncsi lennèk több vèlemènyre is, nem azt hiszem hogy pozitìv mert hómező volt a teszt, ès az a vonal közelèben sincs annak ahol kene lennie, nem is ragasztàs. Esetleg nektek van ötletetek hogy mi lehet ez ?


[link]



2018. nov. 7. 16:36
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
70%

Sztem hibás.

Csinálj egy másikat. Rózsaszín az a csík amúgy? Az elég fura azért.

2018. nov. 7. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Igen hatàrozottam ròzsaszìn,csak nem ott ahol kène lennie
2018. nov. 7. 16:45
 3/12 anonim ***** válasza:
92%
Semmi. Valami illesztés vagy ilyesmi. Minek szétszedni a tesztet? Negatív és kész, attól, hogy szétszeded és csíkokat keresel rajta, nem lesz pozitív. Majd legközelebb.
2018. nov. 7. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Nincs ott illesztès, azt èn is làtnàm, nincs ott semmi, ezèrt nem èrtem ès nemtudom hogy mi lehet az.nem szoktam amùgy szètszedni a teszteket soha, most szedtem szèt előszőr,csak kivàncsi lennèk hogy az milye vonal,mi lehet az, làtom ès làttam èn is hogy negatìv, nem az volt a kèrdèsem.
2018. nov. 7. 17:07
 5/12 anonim ***** válasza:
70%

Ha jól tippelem a típusát ennek a tesztnek, pont olyan határozott, vékony vonal a tesztcsík, ha pozitív, mint a kontrollcsík.

Ennek már csak azért sincs köze hozzá, mert nem is hasonlít ez a vastag vonal.

2018. nov. 7. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
70%
Hát pozitív csík biztos nem. Felesleges ezen rugózni, a gyártás során bármi hiba kerülhet egy termékre. Ez sem vastagságra, sem helyre, sem színre nem olyan mint amit vársz. Ne analizáld, dobd ki.
2018. nov. 7. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Igen,erre èn is gondoltam,èrdekes az a vonal egyèbkènt,mert ròzsaszìn viszont igen, ugyan ùgy vekony vonal kell legyen mint a màsik,ès hàt k*rvàra nem a helyèn van 😂
2018. nov. 7. 17:30
 8/12 A kérdező kommentje:
Kidoptam màr règ,köszönöm a vàlaszokat :)
2018. nov. 7. 17:36
 9/12 anonim ***** válasza:
89%
Ez egy predictor teszt, ahol bejelölted a képen, na ott volt a reagens. Amikor folyadék éri, abból a csíkból szabadul fel a festékanyag, ami utána végig fut a tesztmezőn. Ez egy jó fajta teszt, nagyon alacsony HCG szintet is kimutat, és nem kell hozzá szétszedni hogy lásd.
2018. nov. 7. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Igen ez egy olyan teszt amit mondasz :) csak nàllunk külföldön màs a neve, de pontosan ugyan az teszt :) nagyon rutinos lehetsz hogy ìgy megmondtad :) köszönöm szèpen az èrtelmes ès hasznos vàlaszodat.
2018. nov. 7. 18:15
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!