Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Hogy lehet hogy a mai ovu...

Hogy lehet hogy a mai ovu tesztemen halványabb lett mint a tegnapi?

Figyelt kérdés
7 naptol használom az ovulácios tesztet,a tegnapin sokkal erösebb volt a csik mint a main.A tegnapi sem volt pozitiv mèg de a mai teszten jóval halványabb volt,ugyanzt a tesztet használtam ma is.
2018. okt. 7. 18:36
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
31%
Azt jelenti, hogy tegnap volt az LH csúcsod. Mindegy, hogy a második volnal milyen erős olyan szempontból, hogy akkor is pozitív, ha halványabb második csík van. Attól az még pozitív. Csak az egymás után csinált tesztek egymáshoz képesti erőssége a lényeg.
2018. okt. 7. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:

Pozitív: A vizsgálati sáv egyenlő vagy nagyobb intenzitású, sötétebb, mint a kontroll csík. Ha a teszt pozitív, az azt jelenti, hogy termékeny időszak van.

Negatív: Ha a vizsgálati sáv kisebb intenzitású, világosabb, mint a kontroll csík.

Érvénytelen: ha tíz perc alatt sem jelenik meg eredmény a tesztcsíkon.

(Ha a teszt pozitív, akkor a következő 1-3 napban lehet peteérésre számítani, ilyenkor ajánlott a házasélet.)

Itt ezt irják

Mindegy azért holnap is csinálok eggyet.

2018. okt. 7. 20:40
 3/13 anonim ***** válasza:
53%
Erre így nehéz választ adni,talán a holnapi mutat majd valami "érdemeset".
2018. okt. 7. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
63%
Mindig az adott napi tesztet kell figyelembe venni, nem kell egymáshoz hasonlítgatni. Semmit nem jelent, hogy ma halványabb, attól mèg holnap holnap után lehet erős pozitív.
2018. okt. 7. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Mindenkinek ment a zöld kezecske😀köszönöm a válaszokat.
2018. okt. 7. 23:07
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
Okés, lehet, hogy én másfajta tesztet használtam, nekem mindig van második csík. (Rossmannos teszt.) 1-es voltam.
2018. okt. 8. 07:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Hany naposak a ciklusaid?
2018. okt. 8. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:

Julius 26 napos

Agusztus 30 napos

Szeptember 26 napos

Az elmult 3 hónapban igy volt a ciklusom.

2018. okt. 8. 08:49
 9/13 anonim ***** válasza:
46%
En is ma vagyok a 7.napon. Este csinalok LH tesztet. Ha gondolod teszek majd fel rola kepet. Neked nincs rola? Hogy hogy nezett ki? Nekem kb a 8.nap utan kellene erosodnie. A mai szerintem meg negativ lesz. Ugye hogy 26 naposak a ciklusaim igy arra szamitok hogy 10-11.nap lesz pozitiv. 12.nap negativ es azaz ovu napja. Elozo voltam amugy :)
2018. okt. 8. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
Negy 6 kor tesztelek estefele,akkor rakok fel képet róla😀😀de még biztos h nem lessz pozitiv mert még a nyák sem jelenkezett.
2018. okt. 8. 10:35
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!