Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Terhes lett a barátnőm, mit...

Terhes lett a barátnőm, mit csináljak?

Figyelt kérdés

Az a helyzet a bnőm ma pozitivat tesztelt..

Biztosan van ott baba? Mennyire megbizható a pozi teszt?

Félek ...



2018. nov. 8. 18:32
1 2 3 4
 11/31 A kérdező kommentje:

Nem gondoltam volna összejön elsőre, nem termékeny időszakban.

Igazából a kapcsolatunk miatt aggódok, nem élünk még együtt illetve mindketten makacs személyiségű emberek vagyunk de nagyon szeretjük egymást csak sok néha a vita apróságokon és ezt akartam elkerülni... Nem akarom vitába nőjjön fel a gyerekem. A párom 15 évvel fiatalabb.

2018. nov. 8. 18:59
 12/31 A kérdező kommentje:
2 nap késés után tesztelt, nem tudom kémiai lehet-e
2018. nov. 8. 19:01
 13/31 anonim ***** válasza:
97%
Akkor te már nem tini vagy. Szerintem csak beijedtél most, pár nap múlva tisztábban fogtok látni mindketten. A barátnőd mit gondol egyébként?
2018. nov. 8. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/31 A kérdező kommentje:

35 éves vagyok, párom most töltötte a 20-at!

Ő mindig is akart babát, nyilván én is hisz benne vagyok a korban első gyermekem lenne. Csak attól félek a viták megmaradnak és így fog felnőni a gyerek, aztán meg egyedülálló szülők leszünk. Én ettől félek

2018. nov. 8. 19:24
 15/31 anonim ***** válasza:
97%

Majd idővel megnyugszol.

Itt már nincs min gondolkodni, ha a párod akar gyereket, akkor bizony 9 hónap, és apa leszel.

2018. nov. 8. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/31 anonim ***** válasza:
79%

A baba titeket is megváltoztat majd, a viszonyotokat is. Lehet nálatok sokkal kevesebb vita lesz pont a pici miatt.


Nyugodj meg. 😊

2018. nov. 8. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/31 anonim ***** válasza:
69%
Akkor ne félj semmitől! :) Minden a legnagyobb rendben lesz, főleg ha dolgoztok a kapcsolatotokon. Ez a baba mostmár jönni fog, nektek most az a feladat, hogy egy kiegyensúlyozott, szeretetteljes közegbe érkezzen. Egyébként én 23 vagyok, a párom 36, bár mi terveztük, sokat is vártunk rá,de pár napig teljesen össze voltunk zavarodva, hogy biztos kell e ez nekünk..?! :D
2018. nov. 8. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/31 anonim ***** válasza:
81%
Hat ooo, utolso, azert ez inkabb forditva szokott lenni... De felnott emberek vagytok, elmehettek kozosen megtanulni jobban kommunikalni, parterapiara, csaladterapiara, nem kell beletorodni abba, hogy veszekedessel telnek majd a hetkoznapok.
2018. nov. 8. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/31 anonim ***** válasza:
55%
#16-ra irtam
2018. nov. 8. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/31 A kérdező kommentje:
És ha mégsem, lesznek ugyanúgy viták? Nem akarom elveszíteni soha a gyermekem és az édesanyját sem.
2018. nov. 8. 19:54
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!