Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 6 hetes terhes vagyok. Sajnos...

6 hetes terhes vagyok. Sajnos a kisfiam influenzás lett! Mivel óvhatnám magam?

Figyelt kérdés
Persze ha elkapom sem tudok mit csinálni.hogyan óvjam magam?mert ha én is elkapnám akkor nekem orvos már nem írhat fel gyógyszert ugye?és ettől esetleg elvetélhetek?
2018. febr. 1. 15:54
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
A vírus nem árt a magzatnak, csak arra kell vigyázni, hogy ne legyen tartósan magas lázad, mert az jelent veszélyt a magzatra.
2018. febr. 1. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Bizony a lázzal vigyázz. Sok c vitamin és gyakori kézmosás
2018. febr. 1. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
52%
sanytol levegőfertőtlenítő spray
2018. febr. 1. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
66%
en felvennek orvosi maszkot is, patikaban lehet kapni, hatha segit valamennyire.
2018. febr. 1. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
42%

Megfelelő higiénia (fertőtlenítés, kézmosás), gyakori és alapos szellőztetés.


Egyébként tanulságul szolgáljon, hogyha valaki gyereket tervez, akkor oltassa be magát előtte influenza ellen (ez a te esetedben sajnos már nem jön szóba).

2018. febr. 1. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Az influenza nem árt a magzatnak. Az Istenhegyi Klinika honlapját nézd meg, ott is leírják: [link]
2018. febr. 2. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!