Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mutatna valamit a teszt?

Mutatna valamit a teszt?

Figyelt kérdés
Mensi elött 4 nappal mutatna valamit a teszt? És ha van rá esély akkor melyik? Még egy kérdés: mi a véleményetek a one step 10-es tesztről? Hallottam róla jót és rosszat egyaránt.
2018. nov. 10. 16:25
 1/5 anonim ***** válasza:
A legrosszabb teszt volt, amit valaha próbáltam. Terhességnél alig látható volt a második csík, míg a vizeletsugaras Facellé-ről leugrott - ugyan abba a pisibe mártottam. Saját tapasztalat: mindig meg kell várni az esedékes vérzés idejét.
2018. nov. 10. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
4 nappal vérzés előtt tök felesleges tesztelni. Ha mégis mindenáron tudni akarod ilyen korán, akkor menj el egy fieztős laborba és csináltass HCG mérést, az legalább fekete-fehéren megmondja, hogy van-e terhesség vagy nincs, nem a teszten kell keresgélni a nem létező csíkot.
2018. nov. 10. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
2 nappal mensi előtt teszteltem vele, alig látszott valami. 4 nappal előtte biztosan negatív lenne még.
2018. nov. 10. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
3 nappal az esedékes menstruációm előtt délután csináltam egy tesztet. Tudtam, hogy ha van is valami, ebben az időpontban biztosan nem fogja mutatni, de egyszerűen jött egy érzés, hogy meg kell próbálnom. Hormonprobléma miatt muszáj is volt már idő előtt tesztelgetnem. Na, szóval nekem akkor délután halvány, alig látható pozitív lett. Utána két naponta néztem még és szépen erősödött. Sok rosszat olvastam már a One Step tesztekről, nekem személy szerint bevált.
2018. nov. 11. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
4 nappal előtte teszteltem, intimedet használtam. Halványan de jeleztem.
2018. nov. 11. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!