Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Megkavartam magam a tabival?...

Megkavartam magam a tabival? Gyulladás okozhat-e ilyen tüneteket? Terhesség ugye kizárható?

Figyelt kérdés
Elég összetett kérdéssel fordulok hozzátok, remélem valaki elolvassa,és mondd már okos szót :) Szóval: nyár végén kezdődtek folyásos,viszketős tüneteim. Szeptemberben ezzel el is mentem egy nődokihoz, akkorra már kis alhasi fájdalmaim is voltak. De csak épp hogy kellemetlen. Ő azt mondta hogy gyulladás és felírt antibiotikumot. Nem használt. --Ezzel párhuzamosan történt hogy felírt (életemben először) fogamzásgátlót és el is kezdtem szedni a mensi első napján,ahogy kell. Azonban ez a mensi már a második volt (esetleg harmadik,de kettőben biztos vagyok) amikor szépen 28 napra jött meg,5 napig tartott, de barnás és kevesebb mint szokott. Na most megint visszakanyarodva a tablettához; 7 napig szedtem,de nem bírtam tovább, távkapcoslatban élek,ezért úgy gondoltam nem szeretném egyelőre tönkretenni a szervezetem a tabival,mivel ritkán találkozunk. Az abbahagyás után 2 nappal megjött. De szörnyen véreztem :S Már rendesen sápadtam, ez is 5 napig tartott mint egy rendes mensi. Na most az igazi kérdésem: legutolsó együttlét óta (szept. 12- 8 hete) lehetek 2 negatív teszttel (egyik még szeptemberben,másik ma reggel:) ) különböző időben készítve), 2 barnás, 1 bőséges vérzéssel, ultrahang alapján normális méretű szervekkel, 7 mm-es méhnyálkahártyával,DE terhességi tünetekkel (mellvizsketés,alhasi-hasi fájdalom,pici hányinger (gyomorproblémáim vannak amúgy) ) ; terhes? Nem tudom eldönteni mi okozza. Gondoltam mindenre,terhesség, hormonzavar,ciszta,mióma akármi. A dokim olyna mintha süket lenne,csak azt hajtogatja h gyulladás.Kedden megyek másik dokihoz,neki is megpróbálom vázolni a problémám. Köszönöm ha végigolvastad, főleg ha szólsz hozzám pár jó szót :)
2008. nov. 5. 18:46
 1/3 anonim ***** válasza:
Szia! Igen, szerintem kicsit megkavartad a szervezetedet a tablettaval. Nem tudom milyen fajta, de mivel hormont tartalmaz, rogton produkal vmi tunetet. Biztos gyulladasod is van, ha az orvos azt mondja, de az antibiotikummal vigyazni kell!!! Tudom orrba-szajba azt irjak fel, aztan az ember lanya torzsbeteg lesz az allando gyulladasaival. Terhes 100% nem vagy. Ha tudsz, amig antibiotikumot szedsz igyal minden nap elofloras joghurtot, vagy szedjel fontos bakteriumokat tartalmazo taplalekkiegeszitot esetleg elofloras joghurtba martott tampon is segithet. A mellviszketes, alhasi fajdalom lehet a tabletta mellekhatasa is.
2008. nov. 5. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Szerintem bekavartál a gyógyszerrel!

De mindenesetre mindenképpen el kéne menned egy normális orvoshoz aki kivizsgál, és ha magánorvoshoz is kell ehhez menned ne sajnáld rá a pénzt, hisz az egészséged (és talán hogy lehet-e gyereked) múlik rajta, és ahogy kivettem a szavaidból nem lenne ellenedre egy pocaklakó. :)

Én kb.5 éve szedek fogamzásgátlót, 1 hónapja hagytam abba, mert gyereket szeretnék. 2 hete meg kellett volna, hogy jöjjön. Borzasztó 2 hét volt, bennem volt, hogy talán terhes vagyok (görcsöltem folyamatosan, hányingerem volt, feszült a mellem), esetleg a gyogyi bezavarta a hormonjaimat és most szenvedni fogok vele, hogy hány hónap múlva áll vissza, és akkor igy hogy próbálkozzunk a babával, vagy hogy esetleg valami komoly baj van, el is mentem vérvételre, rákszűrésre, vizsgálatra, de szerencsére semmi bajom, és ma meg is jött, ugyhogy ha vége a mensimnek bele is fogunk... :)

Ezt azért írtam le mert bár nem hasonló a te problémádhoz mégis talán egy picit segíthetek vele vagy neked vagy bárkinek aki elolvassa! Sok szerencsét!

2008. nov. 5. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat! Szép napot Nektek! :)
2008. nov. 6. 16:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!