Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ti hányadik napon kezdtek...

Ti hányadik napon kezdtek ovutesztelni?

Figyelt kérdés
9.én jött meg a mensim. A ciklus hányadik napján kell elkezdenem ovutesztelni? Aki szokott az melyik napon kezdi? Kb 9-10.nap környéke jó? Vagy később is elég? Köszi a válaszokat ☺

2018. nov. 11. 17:27
 1/5 anonim ***** válasza:
Nekem ez az első ovutesztes hónapom (egyben az első próbálkozós hónap is), viszonylag hosszú 37-38 napos ciklusaim vannak, én a 11.-ik napon kezdtem el 3-at csináltam meg eddig, de még mind negatív. Ettől függetlenül a férjemmel persze szeretkezünk :) A tesztelést azért kezdtem el, mert évekig szedtem a fogamzásgátlót amit augusztusban hagytam abba és csak szeretném tudni a teszt segítségével hogy van-e peteérésem és ha van akkor mikor.
2018. nov. 11. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ez attól függ,hogy hány naposak a ciklusaid.
2018. nov. 11. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Masodik ovutesztes honap. Mivel picit rendszertelen a menzeszem,fogalmam se volt h mikor van ovum. Az elso honapot vegigteszteltem olcso netes teszttel. Pozi is lett a 15. nap. Ebben a honapban mar csak a 11. Nap kezdtem tesztelni es 16-17. Nap lett pozi, es igy mostmar tudom mikorra nem varom,ma lutealis fazisom14-15 nap.
2018. nov. 11. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Átlag 30-32 napos ciklusaim voltak de akadt 28 és 38 napos is bőven. 10-11. ciklusnapon kezdtem a tesztelést. 15. napon lett pozitív.
2018. nov. 11. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Hát változók a ciklusaim meddig tartanak szóval szerintem kb 10.nap elkezdem. Van, hogy 32 nap most például 29re jött meg. Majd meglátom mi lesz. Én műtét után vagyok szóval nem igazán használtam eddig ovutesztet mivel nem láttam értelmét, de így most, hogy megtudtam átjárható az egyik petevezetékem (mivel a másikat kivették) érdekel, hogy van-e peteérésem. Kivizsgálások előtt állok még szóval jó lenne legalább ezt tudni, hogyha más probléma van is még akkor legalább ezt nagyjából tudjam.
2018. nov. 12. 16:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!