Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ez a teszt értékelhetetlen?

Ez a teszt értékelhetetlen?

Figyelt kérdés

2 napja késik, nem is érzem hogy meg akarna jönni.

10es érzékenységű teszt most délután csináltam de középen van a csik


[link]


2018. nov. 14. 16:20
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Nincs kép
2018. nov. 14. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:

[link]

Na most hátha

2018. nov. 14. 16:24
 3/12 A kérdező kommentje:
A használati mutatja hogy hol van vonal ha hibás, meg hol kellene lenni ha pozitív de középen nincs ott vonal
2018. nov. 14. 16:25
 4/12 anonim ***** válasza:
Csinàlj màsikat :)
2018. nov. 14. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

Így valóban hibás a teszt.

Viszont én szétszedném, mert lehet, hogy csak annyi baja van, hogy el van csúszva a reagens papír, így a másik csík lehet a műanyag rész alatt is.

2018. nov. 14. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:

Nekem is ez volt a gondolatom,nincs másik csik .

Ha nem jön meg pár nap újra tesztelek

Köszi a válaszokat :)

2018. nov. 14. 17:31
 7/12 anonim ***** válasza:

Nekem volt olyan, hogy el volt csúszva a papír a műanyag tokon belül :) Egyetlen csík se jelent meg rajta, aztán ahogy forgattam, akkor vettem észre, hogy látszik vékonyan a kontrollcsík széle :D Szétszedtem, és csak annyi volt, hogy elcsúszott, így pont nem a 2 kis ablakra estek a csíkok. Pedig mindkét csík majdnem leugrott a tesztről.

Szerintem ilyen esetben nem számít hibásnak a teszt valójában.

2018. nov. 14. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:

[link]


Igen így teljesen szétszedve nem tűnik hibásnak:)

Viszont ha babás lennék már 2 nap késés után 10es teszt mutatná.

Majd legközelebb

2018. nov. 14. 18:00
 9/12 anonim ***** válasza:
Bocsánat, nem akarok reményeket kelteni, de én eskü látom halványan a tesztcsíkot!!!
2018. nov. 16. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:

Most nagyítottam rá a képre, én is láttam a csíkot de azt hittem beképzeltem magamnak . Ma reggel is teszteltem ugyanúgy mintha lattam volna valamit de úgy voltam vele képzelődök.

Sajnos baba nem lesz ebből mert most a percen kezdtem el pecsételni 4nap késéssel (ami soha nem volt még hogy késsen mindig hamarabb jön inkább )

De így h megerősítettel h nem bolond vagyok valószíleg elkezdodhetett valami csak mégsem lett belőle semmi. Pedig kivártam a tesztelessel a nem vártat!

Azért köszönöm a válaszod segített:)

2018. nov. 16. 15:30
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!