Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Akiknél több, mint 9 hónapja...

Akiknél több, mint 9 hónapja nem jön össze a baba, mivel bíztatjátok magatokat?

Figyelt kérdés

Lélekben már feladtátok, de, még tovább próbálkoztok, vagy még mindig hisztek benne?

Nekünk 9 hónapja nem jön össze. Ahhoz képest kis idő, hogy van, akinek 1,6 évig nem sikerül, tudom. De ez egy relatív dolog. Ahhoz képest hosszú, hogy van, aki 1-2 hónap alatt terhes lesz, és meg sem érzi, milyen hosszú hónapokig várni. Én sajnos 8 hónap után lélekben feladatam. Próbálkozunk tovább,de, már nem tudok hinni benne.


2018. nov. 14. 17:41
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Mi is 8 hónapja próbálkozunk az első babával de sajnos semmi. Én már feladtam. Kicsit szomorú vagyok ugy érzem soha nem lesz pozitív teszt a kezemben és soha nem tapasztalhatom meg az anyaság örömeit. Megyek a héten dokihoz hogy nézzünk hormon vizsgálatot, hátha ott van baj. A párom lelkesen kitart de azért ő is mondja hogy jó lenne már babázni :) Félek hogy nem lehet majd gyermekünk vagy hosszú évek múlva csak.
2018. nov. 14. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
65%
Mi 6 évig vártunk az első gyerkőcre, sosem adtuk fel. Kb 2 évig viselt meg jobban, utána elengedtük, éltük az életünket és vártuk a csodát. Mindig tudtuk, hogy sikerülni fog, ha más nem, örökbefogadunk néhány babát. 😊 Aztán teljesen spontán, majdnem 6 év után megfogant a nagylányom, a kicsi meg később a második hónapban, amikor nem védekeztünk. Ne add fel a reményt! ❤️
2018. nov. 14. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
82%
Semmivel nem biztattam magam, orvoshoz fordultunk,es jol tettuk mert aztan evekig varhattuk volna a csodat...
2018. nov. 14. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Én már kezdem feladni sajnos, így 1 év próbálkozás után. Fél év sikertelenség után már a dokinál ültem. Kiderült, hogy peteérésemmel vannak gondok, arra szedtem gyógyszert, de még mindig semmi..
2018. nov. 14. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Mi lassan 2 éve próbálkozunk, mi már lélekben feladtunk. Bele is fáradtunk, és őszintén jobb is, mert leesett egy teher, és őszintén nemis érdekel.

Kb azt érzem, amit az a csajszi írt le, akik 6 évig vártak. Hogy vagy sikerül, vagy nem. Ez van, nem csak ebből áll az élet. Vannak napok mikor rosszabb, de egyszer tudom, hogy sikerülni fog.

Ne hagyjátok, hogy a kapcsolatotok rámenjen az egészre. El kell engedni, mert ez csak rosszabb, segíteni nem segít, sőt.. Tudom, hogy ez hülye duma, de ez tényleg így van.

És nem irigylem azokat, akiknek 1-2 hónap alatt sikerült, mert tudom, hogy mi aztán tényleg szeretnénk, nincs semmi kétségem. A házasságom is erősebb lett. Jobban becsülejük a dolgokat, és 100x jobb érzés lesz az a bizonyos 2 csíkos :)

Hajrá!!

2018. nov. 14. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Mi 11 hónapja próbálkozunk, ez alatt az idő alatt volt 2 db pozitív tesztes hónapom, de korai vetéléssel végződtek.Több orvosnál jártunk, de nem igazán találnak semmi olyat ami indokolná azt, hogy nem maradtak meg a babák, ha ez a hónap is sikertelen petesejt stimuláló gyógyszert kell szednem, és uh- követni fogjuk a peteérést.Nincs PCOS, IR, trombózishajlam....nem találtak semmit.Rossz, hogy ismerősök, barátok sorra jelentik be a gyermekáldást, nálunk meg nem jöd, de ez van, mindent megteszünk amit csal lehet.Doki szerint ha a stimuláló néhány honapon belül nem hoz eredményt akkor inszemináció lehet a következő lépés.Mindenkinek sok kitartást és erőt kívánok!Sikerülni fog!Sikerülnie kell!😊
2018. nov. 14. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat. Nagyon tanulságos volt mindenki története. Én is még pár hónapot adok magamnak, aztán orvoshoz fogok fordulni. Ha nem lehet gyerekem, legalább, derüljön ki, hogy innentől máshogyan tudjam tervezni az életemet. Én most 31 éves vagyok. Tehát nem érzem azt, hogy tudnék évekig várni valamire, ami vagy jön, vagy nem. Kitartást és sok szerencsét kívánok minden válaszolónak.
2018. nov. 17. 23:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!