Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Talpon lehet érezni a terhessé...

Talpon lehet érezni a terhességet?

Figyelt kérdés
Sokáig jártam talpmasszázsra. Ott megmutatta a hölgy hogy a sarkamon hol talalhato a mehem es ha fel van puhulva es faj akkor terhessegre utal. Valoban az elso gyerekemnel ereztem. Valaki jart mar igy vagy van rola tapasztalata?
2018. nov. 15. 22:52
 1/7 anonim ***** válasza:
61%
Én a fejem búbján éreztem.
2018. nov. 15. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
21%
Én a kisújj körmöm lben!
2018. nov. 16. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Terhességet nem, de sokminden mást valóban éreztem és erzek a talpamon. A reflexzónák valósak, ha valahol érzékeny a talp, annak oka van.
2018. nov. 16. 05:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
42%
Nekem a hajam állt tőle égnek.
2018. nov. 16. 06:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
De érdekes, majd írd le, hogy valóban pocaklakó van e. Most gyorsan megnyomkodtam magamnak, sehol nem fáj, sajnos :D
2018. nov. 16. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Valoszinuleg terhes vagyok :)
2018. nov. 16. 16:16
 7/7 anonim ***** válasza:
Baratnom csinalja ezt a talpreflexologiat, hat lehet nm hulyeseg, de en nm hiszek benne :)
2018. nov. 16. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!