Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Óvszer nélkul szexeltunk,...

Óvszer nélkul szexeltunk, mennyi az eselye annak hogy terhes lett tőle?

Figyelt kérdés
Tegnap este szexeltem egy lánnyal akivel már régóta alakulóban van a dolog,de nem volt nálam óvszer,sajnos...pedig mindig szoktam huzni.(Tudom nagyon nagy hülyeség volt) A lényeg az hogy kétszer mentem el,mind a kétszer kihúztam időben,csak az első után folytattuk, de megtöröltem, a másodiknál pedig a hasára mentem el és lefolyt kicsit. Nagyon ideges vagyok, hogy ekkora baromságot csinaltam,de most az érdekelne hogy mekkora az esélye annak hogy terhes lesz ettől?

2018. nov. 18. 18:59
 1/10 anonim ***** válasza:
11%
De irigyellek gumi nelkul en is kiprobalnam.
2018. nov. 18. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

Mivel betetted neki a spermás farkadat,így elég nagy esély van a terhességre.

Fontos lenne tudni,hogy annak az életképtelen,agyhalott bigének,aki ezt engedte,éppen termékeny napjai voltak-e.

Kérdezd meg tőle,hogy mikor menstruált utoljára a szerencsétlen pára.

2018. nov. 18. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Nemrég múlt el neki a menzesze
2018. nov. 18. 19:09
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

Miért nem vett be esemény utánit?

Nemrég'?Az mi jelent?2 napja 3?Vagy 5?

2018. nov. 18. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
3 napja
2018. nov. 18. 19:17
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

Ha 28 napos ciklusai vannak,akkor elég kevés rá az esély,ha viszont 23-25 naposak,akkor esélyes.Ha egyáltalán rendszeres már neki a ciklusa.

Holnap még mindig be tud venni esemény utánit.

2018. nov. 18. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
80%

Hány napos a mensije?


Mert ha 4 napos +3 nap ugye elmulastól eltelt nap=7+ 5vagy7 (amit elélnek a hüvelyben a spermiumok)=12-14nap az nem olyan vészes, mert csak nagyon extrém esetben elnek el 7 napot kb átlagban 5 nap, az 12. Nap kisebb esély van rá mint mikor ovukor élvezed tele, de ahogy látod kis számolás bemutatja hogy mindig védekezned kell, mert nem tudhatod mikor lesz esetleg spontán peteérés.


Amugy mindig mikor van behatolás lehet terhesség. (Igen, mensikor is!!) az meg hogy pisi és mosdás nélkül, gumi nélkül visszaraktad..... nem épp csökkenti az esélyeket.


Ellenben, hogy pici nyugtatást adjak, ha mindenben klappoló pár ovukor együtt van, hogy a fiú beleélvez a csajba van 15-20%esély a babára. Plusz 10terhességből 6 kémiaival végződik, nem is tudja a lány (hacsak nem tesztel már 6-8nappal korábban) hogy terhes volt.


Próbáld megnyugtatni a lányt, mert ha stresszel akkor késik, így mégjobban tud majd akkor parázni.

2018. nov. 18. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
90%
8, pont nem megnyugtatni kellene, hanem elkísérni SOS esemény utáni tablettáért.
2018. nov. 18. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Igaz a mondás. Ha f..sz feláll, az ész megáll. Ezért nem voltál ideges, mikor betetted neki. Most már kár jajveszékelni. Lehet terhes természetesen.
2018. nov. 18. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
100%

Sohse tudtam, hogy az ilyenek miért szexelnek.


Kellett volna gumi, megspórolhattátok volna a parázást.

Ennyire egyszerű -lett volna.

2018. nov. 19. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!