Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Teherbe eshet a barátnőm ha...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Teherbe eshet a barátnőm ha szexeltunk ma és az elott két nappal masztiztam ha netán maradt mármi is a peniszemen akkor terhes lehet?

Figyelt kérdés
Koszi
2017. márc. 5. 02:22
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Es két nap alatt nem is fürödtél? :D
2017. márc. 5. 02:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
75%
Ha Védekezés Nélkül Szexeltek akkor lényegtelen hogy mikor maszturbáltál utoljára mert ha nem Védekeztek sehogy sem akkor Bármikor Teherbe tud esni a barátnőd. Jah és kedvesem a " ki húztam időben " azaz a Megszakításos Szex Nem Védekezés!!!!! 23L
2017. márc. 5. 07:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
77%

Na jó, egyre inkább meggyőződésemmé válik hogy a szexet IQ teszthez kéne kötni.

Egyrészt, ha két nappal ezelőtt maszturbáltál, feltételezem hogy azóta minimum kétszer mosakodtál. Amennyiben igen, nyilván nem maradt semmi a péniszeden, ha meg nem, nem értem hogyan van neked barátnőd.

Másrészt, a két napja a péniszeden lévő sperma nem tud a petesejthez jutni. A hüvely kb 10-12 cm hosszú, amin lendületből szokott végigjutni, nem "felmászik", vagy mit tudom én hogy gondoltad hogy a két napja álló sperma bárhova jut, még ha esetleg életképes is két nap után.

Harmadrészt viszont ha azért merült ez fel benned mert nem védekeztetek, akár "kihúztad időben" akár nem, akkor igen reális esélye van annak hogy terhes lesz. Húzz gumit vagy írasson gyógyszert, nem olyan nagy kaland és nem kell ilyen kérdéseket feltenned.

18L

2017. márc. 5. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Két napig nem mosod meg? Meg lehetsz savanyodva rendesen.
2017. márc. 5. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Ennyi ésszel NE szexelj, kérlek!
2017. márc. 6. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!