Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Tévesen pozitiv teszt létezik?

Tévesen pozitiv teszt létezik?

Figyelt kérdés
Késett két hetet a menzeszem utanna csinaltam tesztet az pozitiv lett,a ra ket napi meg negativ.Hivtamprogramaltatni de az aszisztensno azt mondta h varjam meg a kovetkezo havit inkabb.Mert most nem lehet tudni hogy melyik teszt hamis.Nem tudom kibirome addig mert meg soha ennyire hisztis nem voltam,s az arcom-a vallam-a hatam teljesen megpattanasosodott,nem tudok aludni se rendesen pedig allandoan faradt vagyok.Most mi tortenik?
2018. nov. 19. 11:51
 1/5 anonim ***** válasza:
60%
Vegyél már elő nyelvtan könyvet.
2018. nov. 19. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Most komolyan...szerinted ilyenkor ez a legnagyobb problémám?
2018. nov. 19. 12:00
 3/5 anonim ***** válasza:
89%

Mit értünk tévesen pozitív alatt? Számtalanszor van olyan, hogy elindul egy terhesség, aztán megáll a fejlődésben. Ezt nem nevezem téves pozitívnak, ha utána negatív teszt jön és megjön a vérzés. A teszt nem hazudott, csak másképp alakult a terhesség.


Aztán van olyan is nagyon korai terhességben, hogy pozitív teszt után kicsit hígabb vizeletből negatív teszt sikerül annak ellenére, hogy fennáll és fejlődik a terhesség, csak még nagyon korai stádiumban van.


Két nap múltva tesztelj KONCENTRÁLT, pl. reggeli vizeletből, ha az is negatív lesz, akkor most nem lesz baba.

2018. nov. 19. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
75%

A tesztben 3 féle ellenanyag van:

- 2, ami a HCG-t ismeri fel (egy mobilis és egy rögzített)

- 1, ami a mobilis-HCG komplexet ismeri fel


tehát odacsepegteted a teszt elejére a mintát. Kapilláris erővel ez a papíron megy felfelé, először találkozik a mobilis-anti-HCG-vel és ezt sodorja is magával.


Utána következik a rögzített anti-HCG, a mobilis-anti-HCG egy része hozzákötődik ehhez, de csak ha a HCG jelen van.


És végül elér a rögzített anti-HCG. Ha a HCG hormon jeéen van, akkor ehhez hozzákötődik az egész mobilis-HCG-anti-HCG komplex és színreakciót ad. De ez csak terhesség következtében történhet meg. Tehát az utolsó csík jelzi, hogy a teszt működik-e

2018. nov. 19. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Én csinálnék egy 3 ik tesztet is,de az is lehet hogy Kémiai volt és nemsokára megfog jönni.
2018. nov. 19. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!