Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Reménykedhetek még?

Reménykedhetek még?

Figyelt kérdés

A 4-5 dpo körül 3 napon keresztül volt ilyen mensi szerű görcsölgetésem, hasszurkám. Aztan ez elmúlt, és tegnap 4 nappal a nemvárt előtt visszajött, ma is tart. Ezen kívül semmit nem érzek.

Mindenkitől azt hallom, hogy ilyenkor már be voltak durranva a cicijei, nekem semmi.


Van még esélyem azért szerintetek? Vagy már azért görcsölgetek, mert meg fog jönni?


Egyébként a pms-em minden hónapban egy nap fejfájás szokott lenni a mensi kezdete előtti nap. A görcsölés pedig csak pár perccel azelőtt szokott kezdődni, hogy megjön.


2018. nov. 19. 12:54
 1/7 anonim ***** válasza:

Addig míg nem jön meg, bármi lehetséges.

A mellfájdalom,és növekedés sem törvényszerű. Én első terhességemnél onnan tudtam, vagy legalábbis sejtettem, hogy sikerült, hogy megnőttek és érzékenyek lettek a melleim. A második terhességem előtt pár hónappal, ez a menstruáció jele volt. Mikor teherbe estem, akkor pont nem fájt és duzzadt meg. Két terhesség, teljesen más tünetekkel.

Szorítok, hogy ne jöjjön meg, és baba legyen :-)

2018. nov. 19. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Szia! Bizony ez bármi lehet. Akkor ma vagy 3 nappal a nemvárt előtt. Ha m szoktál előtte görcsölni akkor ez jó jel. Ezek a legidegörlőbb napok. Én holnapra nem várom, de érzem sajnos hogy meg fog jönni.
2018. nov. 19. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Sosem görcsöltem előtte, most meg itt hintázok az ágy szélén, mint valami gyagyás, úgy fáj :D de tesztelni még nem merek.
2018. nov. 19. 13:37
 4/7 anonim ***** válasza:
Nálam a mellfájdalom jóval a nemvárt után jött. Szóval lehet bármi valakinek sok tünete van az elején, valakinek szinte semmi (pl. nekem) 😉
2018. nov. 19. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Hát csajok, megvan a görcsölés oka. 3 nappal előbb, de megjött.. :(
2018. nov. 19. 14:07
 6/7 anonim ***** válasza:
Nagyon sajnálom 😫 😫 😫
2018. nov. 19. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Sajnálom, de majd legközelebb sikerül. Jönni fog, amikor jönnie kell. 😊
2018. nov. 19. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!