Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Nem várt napján negatív...

Nem várt napján negatív teszt. Reménykedhetek?

Figyelt kérdés
Napközbe teszteltem Gabriel teszttel negatív lett.. viszont neha erzem hogy meg akarna jönni de semmi.. pici hasszurkát érzek.. ma kellene meg jönni. Van esélyem babóra?

2018. nov. 10. 19:00
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem tudod mikor volt pontosan az ovud, akkor van még esély.
2018. nov. 10. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Sajnosnem tudom
2018. nov. 10. 20:46
 3/8 anonim ***** válasza:
Ha nem tudod,hogy pontosan mikor volt ovud,akkor hogy van ma a nemvárt napja?
2018. nov. 10. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Naptár alapján.. a naptár szerint 27én volt
2018. nov. 10. 22:59
 5/8 momoka 2002 ***** válasza:
2 dolog tortenhet, vagy megjon, vagy tesztelj es pozi lesz,de reggeli elso vizeletbol es 2 naponta.
2018. nov. 11. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Én ugyanígy vagyok. Ma reggel teszteltem, 25 ös negatív..... én azért reménykedek
2018. nov. 11. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Hat a menzesz napjan elvileg mar kimutatja, de igy hogy nem tudod mikor volt peteeres, meg barmi lehet. Nekem holnap v utana kene mejonnie, szerintem csak kedden tesztelek, az mar tuti lesz, mert az mar kb 14dpo.
2018. nov. 11. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Tegnap volt egy kis rozsaszines valami.. mert a wc papiron láttam meg szex közbe tegnap meg egy pici has szurka a méhemben.. meg a párom érezte hogy kemen, a méh szájam.... de ennyi.. azóta nem érzem hogy meg akarna jönni.. ma csinaltam egy tesztet ( gabrielt) negativ... szerintetek??
2018. nov. 12. 08:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!