Kerlek segitenétek?

Figyelt kérdés

Sziasztok! 13.an volt ovulaciom akkor egyuttis voltam parommal meg 15.enis 27.en kellene megjonnie es ha minden igaz most jarok a 8. Napnál!? Az lenne a kerdesem hogy letezik hogy erzek elojeleket vagy csak beképzelem?

-Ehseg erzet

-fáj a derekam

Szurkalodas erzek a mehemnel

Erzekeny vagyok

Azt tudni kell hogy mensi elott soha senmi elojelem nemszokott lenni hogy megjon. Tegnap csinaltam egy tesztet de Negativ lett... Elore is koszonom a valaszaitokat!


2018. nov. 21. 00:25
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Bekepzeled.
2018. nov. 21. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Sajna ha nagyon szeretnénk, terhesség nélkül is már az idegességtől is produkálhatjuk a tüneteket. Ez meg nem az.
2018. nov. 21. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Akkor lehetseges hogy a szurkalodast a mehemnel a beagyazodas miatt ereztem? De a derekam az 100% hogy leszakad fuggetlenul hogy azvagyok avagy sem.
2018. nov. 21. 01:03
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Az is lehet hogy terhes vagy, de az is lehet hogy minden apro jelet össze raksz es “be képzeled” hogy az vagy. Sajnos amikor nagyon szeretnénk a babát, az agyunk ki tud velünk cseszni
2018. nov. 21. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:

Igen.persze ertem en amit te mondasz...

Nekem igazábol marvan egy 15 hos kisfiam es most tervezunk neki tesot. Es hát kicsit erzekenyebbek vagyok dolgokra....

Illetve fura azis nekem hogy 8 ev utan egynap 3 szoris igaz hogy picit de okadtam. Mostis gyotor az ehseg pedig 2 oraja vacsoraztunk.

2018. nov. 21. 01:12
 6/13 anonim ***** válasza:

Nekem a vetélésem óta minden mensi előtt voltak PMS tüneteim. Mellfájdalom, méhszurkálás,stb. Minden hónapban reménykedtem hogy azért mert baba van. Most októberben viszont munka közben furcsa érzés volt a méhemben, a mellem is máshogy feszült mint szokott, attól kifáradtam hogy nyomtam a habzsákot. Ekkor a 9.dpo-n voltam, meló után vettem egy tesztet, nagyon halványan látszódott egy vonal. Ha baba van megérzed. Nem hittem anyukámnak amikor ezt mondta, de igaza volt. Ez ez én kérdésem:

https://www.gyakorikerdesek.hu/gyerekvallalas-neveles__teher..

2018. nov. 21. 06:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
68%

Okádtál???


Kik jöttek itt össze? Atya Isten...

2018. nov. 21. 07:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
Mert mi rossz van abba hogy azt irtam okadtam nem pedig arpári modon azt hogy hánytam? Egyebkent pedig te kivagy hogy megitelj akarkitis? Ha nemtetszik valami tovabb lehet gorgetni es nem itt verni a nyaladat...szevassz.
2018. nov. 21. 10:36
 9/13 anonim ***** válasza:

Akkor irány okádni 😅 fúúújjj hallod.

Igen a hányni sokkal kulturáltabb.

De ha te okádsz akkor hajrá 😅

2018. nov. 21. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Egyre rosszabb itt a színvonal
2018. nov. 21. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!