Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ez negativ? Nem tudom eldonten...

Ez negativ? Nem tudom eldonteni, eloben se latszik sokkal jobban, nagyon halvany.

Figyelt kérdés
[link]
2018. nov. 23. 12:57
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
Én halványan látok ott valamit!!2-3 nap mulva ismételd meg!!el maradt a menzeszed már?
2018. nov. 23. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
Ha ez a honap 28napos ciklusu lesz, akkor meg van 2 napom a nem vartig, de meg szoptatok es nem allt be rendesen, jenleg 25-35 nap kozott menstrualok...
2018. nov. 23. 13:17
 3/16 anonim ***** válasza:
61%
Szerintem akkor babas vagy!!de várj két napot még 😊😊😊
2018. nov. 23. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
Idon beluli? Akkor pozi
2018. nov. 23. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim válasza:
Én is látok második csíkot! 😊 2 nap múlva biztosan erősebb lesz! Sajnos az enyém ma totál negatív.
2018. nov. 23. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:
Idon belul ott volt, de nem latom a szinet se, olyan "eros" csak, mint ezen a kepen is.
2018. nov. 23. 18:58
 7/16 anonim ***** válasza:
Nekem is ilyen volt a tegnap,igaz du. csináltam,2nap késés után,ma reggel újra teszteltem első vizeletbol,és már erősebben látszott de még nem "az igazi" várok még 2napot hogy erősödjön. Viszont gratulálok ! :)
2018. nov. 23. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:

Tegnap este iszonyat keves szines folyasom volt, gondoltam megjon, pont elotte voltunk a Tescoban es vettem egy tesztet, ha mar ugyis bevasaroltunk, meg ha mar megvettem es nem ontott el ma reggel a ver, hat megcsinaltam, nekem semmi bajom a Romeddel, az elozo terhessegem is szepen mutatta, ezen jobban latszik a csik, mint a tegnapin, hat kivancsi vagyok mi lesz belole, baba, vagy menzesz?!


[link]

2018. nov. 24. 09:09
 9/16 A kérdező kommentje:
Lehet beagyazodasos verzes volt?! En eddig az hittem, h az csak egy "mitosz" es annyi az eselye, mint a harmasiker-terhessegnek, de beagyazodasos verzes elott nagyon lehet halvany pozit tesztelni? Vagy tenyleg meg fog jonni?
2018. nov. 24. 09:38
 10/16 anonim ***** válasza:
Biztos, hogy az volt. Ez pozitív. Gratulálok!
2018. nov. 24. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!