Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Leheg halvány pozitiv a...

Leheg halvány pozitiv a tesztem azert mert 3 oras pisibol csinaltam?

Figyelt kérdés
Voktak tuneteim...delben voltam utoljara pisilni igy 3 orakor elmentem megint de akkor csinaltam egy tesztet. Nem volt tul markas 2 db os intimed volt. A teszt csik halvany lett. Ez azert van mert hig volt a pisi vagy esetleg mehen kivuli a terhesseg?az utobbinak gorcsos tunetei vannak nem?
2018. nov. 16. 16:10
1 2
 1/14 A kérdező kommentje:
2018. nov. 16. 16:13
 2/14 anonim ***** válasza:
Ez 1 szép pozitiv teszt,mikor van a nemvárt?
2018. nov. 16. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
Nem halvány, mióta késik?
2018. nov. 16. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
Ez pozitív. A teszt nem tudja megállapítani, hogy méhen belüli, vagy kívüli, az csak a hcg hormon jelenlétét mutatja. Majd az orvos fogja megállapítani, hogy hol található, de ha még csak most kellett volna megjönnie, ráérsz még orvoshoz menni. Ne gondolj méhen kívülire, ha nincs semmi problémád.
2018. nov. 16. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
Elvileg 14 en volt meg utoljara es altalaban 30-35naposak a ciklusaim. Ugyhogy ezen a heten kellett volna megjonnie. 10en csinaltam reggeli pisibol egy tesztet az meg negativ volt.
2018. nov. 16. 16:30
 6/14 A kérdező kommentje:
Oktober 14en volt meg utoljara. Majd most estig tartom a pisit es csinalok egyet surubb pisibol is holnap meg veszek egy komolyabb tesztet
2018. nov. 16. 16:37
 7/14 anonim ***** válasza:
Miért tesztelsz még? Ez egyértelműen pozitív. ...
2018. nov. 16. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Én se értem ezt a csinálok még egy tesztet dolgot. Egyértelmű pozitív
2018. nov. 16. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
Azert mert anno a tesztem sokkal sotetebb volt de lehet csak masik marka a hiba
2018. nov. 16. 17:52
 10/14 anonim ***** válasza:

Nem kell több tesztet venned, ma este is felesleges újra tesztelned.

Hidd el ez nagyon jól látható pozitív és nem kell olyan erősnek lennie a tesztcsíknak, mint a kontrollcsík. Attól még pozitív és terhes vagy. 2-3 hét múlva mehetsz orvoshoz, addig nincs teendőd.

2018. nov. 16. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!