Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Késik a mensesem tapasztalat?

Késik a mensesem tapasztalat?

Figyelt kérdés
A párommal már 8 hónapja szeretnék babát. A mensesem pontosan 30 napra szokott megjönni de most késik. 21.-e szerdára nem vártam. Előtte 3napig iszonyat fájt a hasam de az elmúlt maradt a mellfajdalom. Csináltam ma tesztet és negatív lett. Kérdésem pedig az hogy lehetséges hogy később fogant vagy hogy nem középidőbe volt ovuláció? Ha nem jönne meg mikor teszteljek vagy menjek dokihoz? Tanácstalan vagyok. Köszönöm ha bármilyen hozzászólással tapasztalattal segítetek.

2018. nov. 24. 14:19
 1/5 anonim ***** válasza:
Tesztelj 3 nap múlva, akkor biztosan mutatja, ha pozitív. Ha akkor is negatív, akkor menj dokihoz.
2018. nov. 24. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Mindegy milyen érzékenységű a teszt? Az a baj hogy nem is érzem úgy mintha megjönne, ugyan olyan mint a ciklus bármelyik napja csak fáj a mellem. Nagyon reménykedek. Remélem később fogant és a mikulás hozni fog egy pozitív tesztet:)
2018. nov. 24. 14:30
 3/5 anonim ***** válasza:

Elvileg mikor már elmarad a menstruáció, pláne ha pontos a ciklusod, akkor már a tesztnek is ki kellene mutatnia.

Esetleg próbálj meg egy érzékenyebb tesztet 2 nap múlva, reggeli vizeletből.

2018. nov. 24. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Én is így voltam ezzel mellfeszülés mindjárt megjön érzés,de a teszt csak 1héttel az elmaradt menszi után mutatta ki a terhességet és csak a 10-es érzékenységű,a 25-ös teljesen negatívat mutatott.
2018. nov. 24. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Predictor earlyt csináltam, tegnap este egy facellet gondoltam ha valami van mutatnia kell, de semmi sajnos. Nagyon kíváncsi vagyok mért késik. Tudom nem vagyunk gépek de ne pont most rendetlenkedjen a ciklusom mikor babát szeretnénk.
2018. nov. 24. 15:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!